تیرانداری در شیکاگو، یک کشته برجا گذاشت + عذرخواهی ستاره NBA از مردم هندوستان – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری ایرنا: پلیس شیکاگو اعلام کرد که چند فرد مسلح به طرف گروهی از شهروندان در یکی از خیابان های شیکاگو تیراندازی کردند که بر اثر آن یک نفر کشته و شش تن زخمی شدند

خبرگزاری ایرنا: پلیس شیکاگو اعلام کرد که چند فرد مسلح به طرف گروهی از شهروندان در یکی از خیابان های شیکاگو تیراندازی کردند که بر اثر آن یک نفر کشته و شش تن زخمی شدند.

آمریکا در روزهای اخیر صحنه تیراندازی دیگری نیز بود، به طوری که افراد مسلح در جریان آن، به روی جمعیت حاضر در پارکی در شهر سانفرانسیسکو آتش گشودند که بر اثر آن سه نفر زخمی شدند.

به گفته پلیس، افراد مسلح قبل از تیراندازی، پیاده به طرف قربانیان نزدیک شدند. هیچ یک از مهاجمان بازداشت نشده اند و پلیس در حال بررسی مکان وقوع تیراندازی است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری آسوشیتدپرس از شیکاگو، پلیس یادآور شد که تیراندازی شامگاه سه شنبه در نزدیکی اداره پلیس این شهر روی داده است.

——————-

وبسایت نود: ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز از مردم هندوستان بابت صحبت‌های توهین آمیزش عذرخواهی کرد.

“کوین دورانت” که فصل گذشته با ارزش‌ترین بازیکن فینال NBA و قهرمان این رقابت‌ها شد در سفر هفته گذشته‌اش به هندوستان گفته بود گاوها و موش‌ها در خیابان‌های هند رفت و آمد می‌کنند و این کشور ۲۰ سال از دنیا عقب است
کوین دورانت نوشت قصد بی احترامی نداشته و در آینده نزدیک برای ادامه برنامه‌های بسکتبالی که در این کشور شروع کرده به هند سفر خواهد کرد.

وبسایت نود: ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز از مردم هندوستان بابت صحبت‌های توهین آمیزش عذرخواهی کرد.

این بازیکن امروز با انتشار یک سلسله توئیت از مردم هندوستان بابت این اظهارنظرها عذرخواهی کرد.

“کوین دورانت” که فصل گذشته با ارزش‌ترین بازیکن فینال NBA و قهرمان این رقابت‌ها شد در سفر هفته گذشته‌اش به هندوستان گفته بود گاوها و موش‌ها در خیابان‌های هند رفت و آمد می‌کنند و این کشور ۲۰ سال از دنیا عقب است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *