چمبرلین به پیشنهاد توپچی‌ها نه گفت + هافبک پرسپولیس به دیدار با گسترش می رسد – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری تسنیم: به نقل از  BBC، الکس اوکسلید چمبرلین پیشنهاد بازی در چلسی را رد کرد. چمبرلین 24 ساله که تا پایان فصل آینده با توپچی‌ها قرارداد دارد، روز دوشنبه از چلسی پیشنهادی دریافت کرده که ظاهراً نظر مسئولان باشگاه آرسنال را هم جلب است
پیشنهاد تیم تحت آنتونیو کونته  40 میلیون پوند بوده که آرسنال با آن موافق است اما چمبرلین می‌داند که اگر به استمفوردبریج برود باید به عنوان یک مدافع تعمیر لپ تاپ ایسوس کناری- بال بازی کند نه پست مورد علاقه خودش یعنی هافبک میانی و به همین دلیل قصد ندارد به همشهری آبی‌پوش ملحق شود.

بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا فردا شب (پنجشنبه) به کار خود پایان می‌دهد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از  BBC، الکس اوکسلید چمبرلین پیشنهاد بازی در چلسی را رد کرد. چمبرلین 24 ساله که تا پایان فصل آینده با توپچی‌ها قرارداد دارد، روز دوشنبه از چلسی پیشنهادی دریافت تور چین نوروز 97 کرده که ظاهراً نظر مسئولان باشگاه آرسنال را هم جلب است. خود او اما ظاهراً خود تمایلی به رفتن به استمفوردبریج ندارد.
BBC همچنین ادعا کرده است چمبرلین ترجیح می‌دهد به لیورپول برود چون یورگن کلوپ به او فرصت بازی در پست دلخواهش را خواهد داد. به همین دلیل انتظار می‌رود که لیورپولی‌ها تا پیش از پایان بازار نقل و انتقالات پیشنهادی برای خرید چمبرلین ارائه کند. پیشنهاد لیورپول اما به اندازه تور شیراز زمینی پیشنهاد چلسی نخواهد بود و این احتمال وجود دارد که توپچی‌ها آن را قبول نکنند که در آن صورت چمبرلین ترجیح می‌دهد در آرسنال بماند تا در ماه ژانویه با هر تیمی که می‌‌خواهد مذاکره کند و در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به آن ملحق شود.

——————-
خبرگزاری مهر: محسن مسلمان به دلیل مصدومیت در دور جدید تمرینات پرسپولیس شرکت نکرده است تا شایعاتی در خصوص عدم حضور وی برای بازی با گسترش فولاد تور خارجی لحظه آخری تبریز مطرح شود
دیدار معوقه پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز قرار بود سوم شهریورماه برگزار شود که به دلیل حضور سرخپوشان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد و هنوز تاریخ دقیق این بازی اعلام نشده است.

این بازیکن که در حال حاضر مشغول فیزیوتراپی با کادر پزشکی سرخپوشان است تمرینات انفرادی خود را از امروز آغاز خواهد کرد تا بتواند خودش را به جمع هم تیمی هایش برساند.

کادر قیمت تور بدروم پزشکی پرسپولیس در جلسه ای که با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان داشته است به تشریح وضعیت مسلمان پرداخت تا خیال کادر فنی این تیم را برای بازی با گسترش فولاد تبریز راحت کند.

مصدومیت مسلمان جدی نیست و می تواند در ترکیب سرخپوشان پایتخت مقابل گسترش فولاد تبریز قرار گیرد.

خبرگزاری مهر: محسن مسلمان به دلیل مصدومیت در دور جدید تمرینات پرسپولیس شرکت نکرده است تا شایعاتی در خصوص تور هند نوروز 97 عدم حضور وی برای بازی با گسترش فولاد تبریز مطرح شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *