امیدوارم روند بدشانسی‌های استقلال، تمام شود + لیورپول در زمین رقیب آلمانی به برتری رسید – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری فارس: فرشاد فلاحت‌زاده، پیشکسوت استقلال در مورد بازی روز پنج‌شنبه این تیم و سایپا گفت:‌ سایپا شرایط خوبی دارد و توقع می‌رود نتایج بهتری هم بگیرد
خبرگزاری فارس: فرشاد فلاحت‌زاده، پیشکسوت استقلال در مورد بازی روز پنج‌شنبه این تیم و سایپا گفت:‌ سایپا شرایط خوبی دارد و توقع می‌رود نتایج بهتری هم بگیرد. استقلال هم تیم جوانی است که با پیروزی مقابل تراکتورسازی شرایطش خوب تور مسافرتی خارجی شده است. امیدوارم روند بدشانسی‌های این تیم تمام شود منصوریان مربی شجاعی است با این حال بازی با سایپا شرایط خاصی دارد.

فلاحت‌زاده در مورد اینکه چرا استقلال فقط یک گل در 3 بازی زده است، گفت: همانطور که گفتم استقلال بدشانس بوده البته به نظر من در خط حمله هم باید تاکتیک‌های متنوعی به کار گیرد و به جز بازی مستقیم و سانتر از جناحین در عمق دفاع حریف هم کار کند و از روزنه‌های دفاعی حریف تور ارزان دبی استفاده کند. با توجه به حضور مهاجمی مثل سجاد شهباززاده این تیم می‌تواند با چنین تاکتیک‌هایی هم به گل برسد.

وی افزود: استقلال باید حتماً در این بازی پیروز شود تا از پرسپولیس در کورس قهرمانی عقب نیفتد.

مربی سابق سایپا در مورد اینکه فکر می‌کند کدام تیم برنده خواهد شد، اظهار داشت: هر دو تیم برای من عزیز هستند اما من استقلال را بیشتر دوست دارم و امیدوارم این تیم پیروز شود.

——————-

خبرگزاری قیمت تور ارمنستان تسنیم: دور رفت مرحله چهارم‌ و پایانی پلی‌آف مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا با برتری لیورپول در زمین تیم بوندس‌لیگایی آغاز شد
خبرگزاری تسنیم: دور رفت مرحله چهارم‌ و پایانی پلی‌آف مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا با برتری لیورپول در زمین تیم بوندس‌لیگایی آغاز شد.

 در سایر بازی‌ها، آپوئل نیکوزیا در زمین خودش 2 بر صفر اسلاویا پراگ را شکست داد، اسپورتینگ لیسبون تور استانبول در خانه به تساوی بدون گل با بازل دست یافت،قره‌باغ یک بر صفر، میهمانش کپنهاگن را برد و   زسکا مسکو یک بر صفر در خانه یانگ‌بویز به پیروزی رسید.

 در مهم‌ترین بازی، لیورپول با برتری 2 بر یک در زمین هوفنهایم نیمی از راه صعود به مرحله گروهی فصل 2018-2017 این رقابت‌ها را پیمود.الکساندر آرنولد در دقیقه 35 و نورث‌ویت (بازیکن حریف) در دقیقه 74 برای لیورپول و یوث در دقیقه 87 برای هوفنهایم گل بلیط هواپیمایی زدند تا لیورپول با این برتری به صعود به مرحله گروهی نزدیک شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *