جدال شاگردان شمسایی با میزبان سرسخت – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری تسنیم: هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتسال طبق اعلام کمیته فوتسال، ساعت 18 امروز (پنجشنبه) با هفت دیدار همزمان برگزار می‌شود
فرش آرای مشهد – مقاومت البرز (سالن مدافعان حرم مشهد)

مقاومت قرچک – تأسیسات دریایی ایرانیان (سالن هفتم تیر قرچک)

آتلیه طهران قم – شهروند ساری (سالن شهید حیدریان قم)

حفاری اهواز هم به مصاف ارژن شیراز می‌رود. شاگردان علاسوند در این فصل نتوانسته‌اند تور گوانجو همانند سال گذشته ظاهر شوند و در رتبه هشتم جدول قرار دارند. ارژن هم که مانند حفاری از شرایط مالی خوبی بهره نمی‌برد، در زمره فانوس به دستان جای گرفته و باید تلاش کند تا تنها سهمیه استان فارس در لیگ برتر را حفظ کند.

شرکت ملی حفاری ایران- لبنیات ارژن شیراز (سالن نفت اهواز)

فرش‌آرای رده چهارمی که امسال فراتر از انتظارات ظاهر شده، میزبان مقاومت البرزی خواهد بود که یک قیمت تور آنتالیا تساوی، یک شکست و یک پیروزی در سه دیدار اخیر به دست آورده است. دو تیم میانه جدولی  آتلیه طهران قم و شهروند ساری هم مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. شهروند با یک امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به آتلیه، در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

پنجشنبه 9 شهریورماه 96 – ساعت 18

شهرداری ساوه در خانه پذیرای آذرخش بندرعباس است. شهرداری با 12 گلی که از تأسیسات دریایی دریافت کرد، در رده سیزدهم جدول تور اسپانیا نوروز 97 ماندنی شد و با 31 گل خورده، ضعیف‌ترین دفاع لیگ را در اختیار دارد. آذرخش هم پس از پیروزی 5 بر یک مقابل تأسیسات دریایی، هفته گذشته برابر ارژن شیراز شکست خورد تا شرایط نابسامانش در جایگاه دوازدهم جدول ادامه یابد.

پارسیان شهرقدس – گیتی‌پسند اصفهان (سالن الغدیر شهر قدس)

مس سونگون ورزقان – هیئت فوتبال قم (سالن شهید پور شریفی تبریز)

مس سونگون صدرنشین لیگ که این فصل، گلزنی را تور اردبیل زمینی هم به دفاع بسیار خوب خود اضافه کرده، در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته به مصاف هیئت فوتبال قم می‌رود. شاگردان بی‌غم که هشت پیروزی متوالی در کارنامه دارند، تنها 13 گل دریافت کرده‌اند و از این لحاظ، بهترین عملکرد را دارند.

خبرگزاری تسنیم: هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتسال طبق اعلام کمیته فوتسال، ساعت 18 امروز (پنجشنبه) با هفت دیدار همزمان برگزار می‌شود.

شهرداری ساوه-آذرخش بندرعباس تور فرانسه نوروز 97 (سالن فجر ساوه)

مقاومت قرچک در خانه خود باید از تأسیسات دریایی پذیرایی کند. مقاومت نشان داده که با حمایت هواداران قرچکی، برای مدعیان قهرمانی هم رقیب بسیار سرسختی به حساب می‌آید. این تیم تنها شکست مس سونگون را به این تیم تحمیل کرده و مقابل گیتی‌پسند به تساوی 2 – 2 رسید. تأسیسات دریایی که هفته پیش با نتیجه عجیب 12 بر یک، شهرداری ساوه را مغلوب کرد، برای رسیدن به صدر جدول به سه امتیاز تور اردبیل ارزان این مسابقه نیاز زیادی دارند، چون با پیروزی مقابل گیتی‌پسند در بازی به تعویق افتاده، باز هم نمی‌توانند فاصله 6 امتیازی خود را با مس جبران کنند.

تیم پارسیان در شهر قدس مقابل گیتی‌پسند صف‌آرایی می‌کند. میزبان با کسب هشت امتیاز از هشت بازی، در رده دهم جدول جای گرفته و هفته قبل هم مقابل مقاومت البرز، شکست سنگین 7 بر یک را متحمل شد. در آن سوی میدان هم تیمی حضور دارد که با 20 امتیاز در تور ویتنام جایگاه دوم قرار دارد. شاگردان علیرضا افضل پس از بازگشت از جام باشگاه‌های آسیا، به سه پیروزی و یک تساوی دست یافتند و با یک بازی کمتر، چهار امتیاز برای رسیدن به صدر جدول کم دارند.

هیئت فوتبال قم هم که این فصل شرایط بسیار بدی از لحاظ فنی و مالی سپری می‌کنند، یک تساوی و هشت شکست پشت سر گذاشته‌ و کادر فنی این تیم، بیش از هر زمانی روی لبه تیغ قرار دارد. این تیم اکنون حتی سرمربی ندارد و چند تور پوکت نوروز 97 مربی به طور همزمان، هیئت فوتبال قم را هدایت می‌کنند اگر چه نام ابوالفضل ثانی به عنوان سرمربی قعرنشین لیگ برتر در سازمان لیگ ثبت شده است.

برنامه هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *