داعش چاه‌های نفت اطراف تلعفر را به آتش کشید + مدت زمان محرومیت راموس و گریزمان اعلام شد – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری مهر: تروریست های داعش که از زمان آغاز عملیات آزادسازی شهر تلعفر خسارت های زیادی را متحمل شده اند، چاه های نفت اطراف این شهر را به آتش کشیدند
«سعید مموزینی» مسئول رسانه ای حزب دموکرات کردستان عراق در موصل اعلام کرد که این اقدام تروریست ها با هدف جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی در این عملیات صورت گرفته که در طول دو روز گذشته بیش از ۶۰ تروریست داعشی را در اطراف شهر تلعفر به تور مراکش نوروز 97 هلاکت رسانده اند.

خبرگزاری مهر: تروریست های داعش که از زمان آغاز عملیات آزادسازی شهر تلعفر خسارت های زیادی را متحمل شده اند، چاه های نفت اطراف این شهر را به آتش کشیدند.

بر اساس این خبر این اقدام در راستای جلوگیری از پیشروی های نیروهای مسلح عراقی در شهر تلعفر عنوان شده است.
عملیات آزادسازی شهر تلعفر که آخرین پایگاه متمرکز تروریست های داعش در عراق به شمار می رود با مشارکت، تور آنکارا نوروز 97 ارتش، پلیس اتحادیه عراق، نیروهای ضد تروریسم، نیروهای الحشد الشعبی و نیروی هوایی ارتش عراق و جنگنده های ائتلاف آمریکایی ضد داعش از روز یکشنبه گذشته آغاز شده است.

وی تأکید کرد که درگیری ها همچنان ادامه دارد و تروریست های داعشی که در شهر محاصره شده اند تلاش می کنند در میان غیرنظامیان از تلعفر خارج شوند اما نیروهای امنیتی موفق شدند آنها را شناسایی و بازداشت کنند.

——————-

ورزش تور ارزان تایلند سه: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا ضمن رد فرجام خواهی رئال برای کارت زرد دوم راموس، محرومیت او را یک جلسه اعلام کرد
سرخیو راموس، کاپیتان رئال در بازی برابر لاکرونیا با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد.

کارت زرد اول به دلیل ضربه زدن با کف دست به صورت مدافع دپورتیوو بود و کارت زرد دومش هم بابت ضربه آرنج به بازیکن حریف در یک نبرد هوایی برای تصاحب توپ.

مدت زمان محرومیت راموس و گریزمان اعلام شد

ورزش تور لحظه آخری سه: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا ضمن رد فرجام خواهی رئال برای کارت زرد دوم راموس، محرومیت او را یک جلسه اعلام کرد.

برخی منابع ادعا کرده بودند که ممکن است محرومیت راموس بیش از یک جلسه باشد اما امروز اعلام شد که همان یک تور لحظه آخری اصفهان جلسه برای وی کفایت می کند. او بازی با والنسیا را از دست خواهد داد. به این ترتیب فرجام رئال برای کارت زرد دوم راموس نیز رد شد.

همچنین آنتوان گریزمان، مهاجم اتلتیکو مادرید نیز که در بازی با جیرونا به داور فحاشی کرده بود، دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد. او بازی با لاس پالماس و والنسیا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *