وضعیت پرونده شکایت ناجا از یک نماینده مجلس + اصفهانی ها در انتظار بازگشت علی کریمی – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه پلیس با جدیت به دنبال احقاق حق مامور راهور است، افزود: بحث برخورد یکی از نمایندگان مجلس با مامور راهور در معاونت حقوقی با جدیت دنبال می شود

رئیس پلیس راهور ناجا همچنین درباره پرونده اهانت نماینده کردستان به مامور پلیس راهور در فرودگاه مهرآباد نیز شایعاتی در این زمینه اعلام شده با این مضمون که رئیس مجلس از مامور راهور درخواست تور هند کرده است تا این نماینده خاطی را ببخشد اما من اعلام می کنم موضوع این پرونده یک موضوع مهم و مربوط به شأنیت مامور پلیس راهور است. از این رو معاونت حقوقی و قضایی پلیس راهور در حال پیگیری این ماجراست و حتما باید جنبه حقوقی و عمومی حکم مورد توجه قرار گیرد.

مهری گفت: متاسفانه نماینده خاطی حتی اقدام به معذرت خواهی شفاهی نکرده و پلیس قطعا تا دریافت حکم قضایی این پرونده از حق خود کوتاه نخواهد آمد.

خبرگزاری تور کرمان هوایی مهر: رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه پلیس با جدیت به دنبال احقاق حق مامور راهور است، افزود: بحث برخورد یکی از نمایندگان مجلس با مامور راهور در معاونت حقوقی با جدیت دنبال می شود.

سردار تقی مهری درباره وضعیت رسیدگی به پرونده شکایتی پلیس راهور گفت: از ابتدای سال تاکنون دو پرونده شکایتی داشتیم در پرونده بخشدار همدان موضوع تقریبا به اتمام رسیده و حکم نهایی آن به زودی قیمت تور استانبول صادر می شود.
——————-

خبرورزشی: علی کریمی برای رسیدن به آرزوهایش راه لژیونر شدن را در پیش گرفت اما نیمکت نشینی طولانی مدت به همراه غم غربت باعث شد او خیلی زود از حضور در لیگ کرواسی پشیمان شده و هوای وطن به سرش بزند

خبرورزشی: علی کریمی برای رسیدن به آرزوهایش راه لژیونر شدن را در پیش گرفت اما نیمکت نشینی طولانی مدت به همراه غم غربت باعث شد او خیلی زود از حضور در لیگ کرواسی تور فرانسه نوروز 97 پشیمان شده و هوای وطن به سرش بزند.

شنیدیم علی کریمی دور جدید مذاکرات خود با باشگاه سپاهان را پشت سر گذاشته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او به زودی با سپاهانی ها به عنوان بازیکن آزاد عقدقرارداد می کند. منابع نزدیک به باشگاه سپاهان با تائید این خبر اعتقاد دارند کریمی برای ادامه روند حضور در تیم ملی نیاز به بازی و حضور در میدان دارد واگر در کرواسی می ماند، این شانس به او نمی رسید.

از قیمت بلیط هواپیما سوی دیگر، گفته می شود کریمی در انتظار پیشنهادات اروپایی است تا حداقل قبل از جام جهانی همچنان لژیونر باقی بماند اما اصفهانی ها همچنان در انتظار بازگشت علی کریمی به تیم سپاهان هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *