یحیی گل‌محمدی؛ از دربی مانده، از نیمکت رانده! + مشکل دختران بسکتبال حل شد – آخرین اخبار و اطلاعات

ورزش‌سه: سرمربی تیم تراکتورسازی به علت محرومیت نمی تواند مقابل فجرسپاسی، روی نیمکت تیمش بنشیند. تیم تراکتورسازی در حالی فردا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف فجرسپاسی شیراز می رود که سرمربی خود را روی نیمکت ندارد
از سوی دیگر بازی تراکتورسازی و فجرسپاسی تقریبا همزمان با دربی پایتخت خواهد بود؛ با توجه به اینکه یحیی از روی سکوها باید تیمش را فردا هدایت کند، اینکه از تماشای دربی نیز محروم خواهد بود، نکته جالبی تلقی می شود.

به عبارت بهتر یحیی به خاطر بازی تیمش نه می تواند تراکتور را به طور کامل هدایت کند و نه می تواند به تماشای دربی شماره 85 پایتخت بنشیند.

ورزش‌سه: سرمربی تیم تراکتورسازی به علت محرومیت نمی تواند مقابل فجرسپاسی، روی نیمکت تیمش بنشیند. تیم تراکتورسازی در حالی فردا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف فجرسپاسی شیراز می رود که سرمربی خود را روی نیمکت ندارد. یحیی گل محمدی در بازی قبلی حذفی تراکتور مقابل پدیده از کنار زمین اخراج شد؛ به همین خاطر فردا مجوز نشستن روی نیمکت را ندارد.
——————-

 خبرگزاری تسنیم: مسابقات بسکتبال قهرمانی دختران زیر ١٦سال آسیا در حالی از فردا (یکشنبه)آغاز می شود که در فاصله اندکی به شروع این رقابتها اعلام شد بازی‌های تیم دختران ایران به دلیل بدهی فدراسیون بسکتبال ایران به فیبا برگزار نخواهد شد

تیم ملی بسکتبال دختران ایران در اولین بازی خود به مصاف تیم سریلانکا می‌رود.

پس از برگزاری جلسات مختلف بالاخره مشکل تیم ملی دختران نوجوان حل شد. رئیس فدراسیون بسکتبال کشورمان در این باره گفت: با پیگیری‌های فدراسیون بسکتبال و حمایت سلطانی‌فر وزیر محترم ورزش و جوانان و با تلاش‌ها و پیگیری‌ها  وحمایت سفیر محترم نظام جمهوری اسلامی ایران در بیروت مشکل بانوان به کلی برطرف شد و بانوان در مسابقات در گروه 4تیمی قرار گرفتند و از دوشنبه بعدازظهر بازی‌هایشان  آغاز خواهد  شد.

 خبرگزاری تسنیم: مسابقات بسکتبال قهرمانی دختران زیر ١٦سال آسیا در حالی از فردا (یکشنبه)آغاز می شود که در فاصله اندکی به شروع این رقابتها اعلام شد بازی‌های تیم دختران ایران به دلیل بدهی فدراسیون بسکتبال ایران به فیبا برگزار نخواهد شد. در پی حذف احتمالی تیم ایران از این مسابقات، مسئولان فدراسیون تمام تلاش خود را به کار بستند تا این موضوع را حل کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *