آلبوم جدید همایون شجریان منتشر شد + پیش بازی المپیاکوس – بارسلونا – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری ایلنا: جدیدترین اثر همایون شجریان با آهنگسازی فردین خلعتبری امروز با عنوان “امشب کنار غزل‌های من بخواب” منتشر شد
این آلبوم که از امروز منتشر شده از 16 قطعه “هجوم خاطره”، “پل خواب”، “تار موی پریشان”، “سکوت بین دو حرف این گل شب بو”، “زیر سقف خیال”، “تاکور”، “اقرار پشت اقرار”، “بید”، “آغوش خیال”، “قرار”، “با تو غزل به سالدگی حرف می‌شود”، “پبچ بن”، “بانو”، “امشب کنار غزل‌های من بخواب”، “آخرین شعاع آفتاب زمستانی” و “هوا” تشکیل شده است.

همایون شجریان پیش از این نیز با آهنگسازانی چون محمدجواد ضرابیان، علی قمصری، حمید متبسم، تهمورث پورناظری، سهراب پورناظری، مهیار علیزاده، ژانو باغومیان و محمدرضا درویشی همکاری کرده است.

خبرگزاری ایلنا: جدیدترین اثر همایون شجریان با آهنگسازی فردین خلعتبری امروز با عنوان “امشب کنار غزل‌های من بخواب” منتشر شد.
پیش از آلبوم “امشب کنار غزل‌های من بخواب”، فردین خلعتبری و همایون شجریان در ساخت و انتشار تک‌آهنگ”بار دگر فراموشی” نیز که چندی قبل منتشر شد همکاری کرده بودند.

فردین خلعتبری آلبوم “امشب کنار غزل‌های من بخواب” را براساس اشعار زنده‌یاد افشین یدالهی آهنگسازی کرده و همایون شجریان نیز به عنوان خواننده آن را اجرا کرده است.

——————-

ورزش سه: دو تیم المپیاکوس و بارسلونا، امشب در آتن یونان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسلونا با 9 امتیاز از 3 بازی صدرنشین گروهش است و المپیاکوس در هر 3 بازی خود متحمل شکست شده و بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است

ورزش سه: دو تیم المپیاکوس و بارسلونا، امشب در آتن یونان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسلونا با 9 امتیاز از 3 بازی صدرنشین گروهش است و المپیاکوس در هر 3 بازی خود متحمل شکست شده و بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است. آبی اناری ها تقریبا صعود خود به دور بعد رقابت ها را قطعی کرده اند و به دنبال کسب پیروزی دیگری هستند تا رکورد استثنایی خود در این فصل را حفظ کنند. آنها از ابتدای فصل تا به حال تنها در یک بازی مقابل اتلتیکو موفق به کسب پیروزی نشده اند و تمامی دیدارهای دیگر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.

المپیاکوس اما در خانه قصد دارد میزبان قدرتمندی باشد و از پیش بازنده نباشد. آنها در نوکمپ بسیار خوب ظاهر شدند و با وجود شکست، نمایش خوبی داشتند و حالا امیدوارند بتوانند در خانه هم خوب کار کنند. دو تیم تا به حال یک بار به مصاف هم رفتند که آن دیدار نیز با پیروزی بارسا به پایان رسید. برای بازی امشب، رافینیا، دمبله و اینیستا به علت مصدومیت و پیکه به علت محرومیت غایب خواهند بود. حضور ماسکرانو، مسی، توران و ویدال مشخص نیست. برای المپیاکوس نیز حضور سبا هنوز مشخص نیست.
ترکیب احتمالی

 پیش بازی المپیاکوس - بارسلونا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *