ایتالیا، اعلام استقلال کاتالونیا را محکوم کرد + سیامک نعمتی، دستش را گچ می‌گیرد؟ – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری ایرنا: انجلینو الفانو وزیر امور خارجه ایتالیا روز جمعه در بیانیه ای اعلام استقلال کاتالونیا را با قاطعیت محکوم کرد

گفتنی است که پارلمان کاتالونیا امروز جمعه اعلامیه استقلال را تصویب کرد. این پیشنهاد با 70 رای موافق و 10 رای مخالف و 2 رای ممتنع تصویب شد. برخی از احزاب کاتالونیا که استقلال طلب نیستند در زمان رای گیری از جلسه خارج شدند زیرا آنرا غیر قانونی می دانند.

خبرگزاری ایرنا: انجلینو الفانو وزیر امور خارجه ایتالیا روز جمعه در بیانیه ای اعلام استقلال کاتالونیا را با قاطعیت محکوم کرد.

وی گفت: به همین دلیل ما آنرا با قاطعیت محکوم می کنیم و همزمان امیدواریم که بتوان با احترام به قانون اساسی اسپانیا به گفت وگو بازگشت تا از افزایش تنش برای مردم نیز که بدور از کشوری متحد و اروپایی مانند اسپانیا است، جلوگیری کرد.

به گزارش ایرنا، الفانو در بیانیه ای افزود: ایتالیا اعلام یکجانبه استقلال که امروز توسط پارلمان محلی کاتالونیا اعلام شد را برسمیت نمی شناسد و نخواهد شناخت، این اقدامی وخیم و خارج از چارچوب قانونی است.

——————-

خبرگزاری فارس: سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه دست مدتی است که در تمرینات و بازی‌ها با آتل به میدان می‌رود و این در حالی است که وضعیت دست این بازیکن در شرایطی قرار دارد که باید دست او در گچ قرار گیرد

به دلیل فشردگی بازی‌ها و نیاز تیم پرسپولیس به نعمتی این بازیکن فعلا از گچ گرفتن دستش جلوگیری کرده و قصد دارد در صورتی که دستش به بهبودی کامل نرسد در تعطیلات لیگ این کار را انجام دهد.

خبرگزاری فارس: سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه دست مدتی است که در تمرینات و بازی‌ها با آتل به میدان می‌رود و این در حالی است که وضعیت دست این بازیکن در شرایطی قرار دارد که باید دست او در گچ قرار گیرد.

در صورتی که تشخیص پزشکان برای بهبودی کامل دست نعمتی گچ گرفتن باشد این بازیکن بعد از بازی با سایپا که لیگ چند روزی تعطیل می‌شود این کار را انجام می‌دهد تا هرچه زودتر به بهبودی کامل برسد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *