داعش تا 2 ماه دیگر از بین می‌رود + جدایی قطعی شش ستاره از استقلال در زمستان – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری فارس: آیت‌الله محسن حیدری امروز در خطبه‌های نماز جمعه، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکا با تمام ظرفیت خود برای استقلال کردستان و جدا کردن آن از عراق وارد میدان شدند
حیدری با بیان اینکه خوشبختانه عراق به لطف خداوند متعال آزاد شده است و سوریه نیز در آستانه پیروزی کامل است، تصریح کرد: توطئه‌های آمریکا، اشغالگران فلسطین و مرتجعان عرب در حال نابودی است.

حیدری افزود: ده‌ها هزار نفر از مردم مناطق حاشیه‌ای اهواز در هفته گذشته حرکت خود را به سمت کربلا آغاز کردند.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه با تمام ظرفیت و قوا وارد شدند، اما در این امر ناکام ماندند.

وی همچنین به حادثه ریزش کوه در اهواز و جان باختن چند کودک اشاره و عنوان کرد: مسؤولان مربوطه استان برای جبران این خسارت حادثه‌دیدگان و جلوگیری از به وجود آمدن چنین حادثه‌های مشابهی اقدام کنند.

امام جمعه موقت اهواز افزود: تا دو ماه دیگر به یاری خداوند متعال هیچ داعشی بر روی کره زمین باقی نخواهد ماند.

امام جمعه موقت اهواز گفت: رژیم صهیونیستی روزانه 300 هزار بشکه نفت از کردستان عراق خریداری می‌کرد، اما اکنون این منفعت‌ها از بین رفته است و رژیم صهیونیستی از این پس برای تهیه نفت خود با مشکل مواجه می‌شود.

خبرگزاری فارس: آیت‌الله محسن حیدری امروز در خطبه‌های نماز جمعه، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکا با تمام ظرفیت خود برای استقلال کردستان و جدا کردن آن از عراق وارد میدان شدند.
——————-

خبرورزشی: وینفرد شفر با گذشت سه هفته از حضورش در استقلال همچنان نتوانسته تغییرات کلی در روند نتیجه گیری این تیم ایجاد کند تا جایی که شکست در دربی 85 پایتخت بیشتر از قبل تردیدها نسبت به توانایی این پیرمرد آلمانی برای بازسازی استقلال را بیشتر کرد
خبرورزشی: وینفرد شفر با گذشت سه هفته از حضورش در استقلال همچنان نتوانسته تغییرات کلی در روند نتیجه گیری این تیم ایجاد کند تا جایی که شکست در دربی 85 پایتخت بیشتر از قبل تردیدها نسبت به توانایی این پیرمرد آلمانی برای بازسازی استقلال را بیشتر کرد.

نکته ای که خود شفر با توجه به علاقه و حضور متوالی در فضای مجازی نسبت به آن اشراف دارد و می داند که باید هر چه سریع تر انتظارات طرفداران را برآورده کند. سرمربی آلمانی که حالا شناخت نسبی از توانایی های شاگردانش در اردوی تیم دارد با گذشت این مدت تصمیماتی در ذهن دارد که از حالا روی عملی کردن آنها برنامه ریزی کرده از جمله ایجاد تغییرات اساسی در فهرست نفراتش برای زمستان.

بنا به گفته نزدیکان به سرمربی آلمانی تا کنون جدایی مجتبی جباری، یعقوب کریمی ، لئوناردو پادووانی، حسن بیت سعید، مهدی رحمتی همین طور سرور جباروف تقریبا قطعی به نظر می رسد مگر این که در هفته های آتی اتفاقات به نحو دیگری رقم بخورد.

آن طور که از اردوی استقلال خبر می رسد شفر حداقل روی 5 تا 6 تغییر در نقل و انتقالات زمستانی نظر دارد که از جمله برنامه های او برای خلوت کردن فهرست نفرات جذب چند بازیکن در پست های مورد نیاز است به خصوص در خط حمله و میانی که استقلال شدیدابه نفرات جدید و مناسب نیاز دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *