طلسم سید جلال در دربی شکست + از ترک رئال پشیمان نیستم – آخرین اخبار و اطلاعات

وبسایت نود: سید جلال حسینی کایپتان پرسپولیس  که با حضور در ۷ دربی با سابقه ترین بازیکن پرسپولیس در دربی بین بازیکنان فعلی محسوب می شد تا قبل از این دربی ، سابقه پیروزی در شهرآورد را نداشت و برای نخستین بار به این موفقیت رسید

سیذ جلال حسینی تا پیش از این در دربیهای رفت و برگشت  لیگهای دوازدهم و سیزدهم حضور داشت که با تساوی بدون گل بدون پایان یافت پس از بازگشت مدافع مقتدر پرسپولیس در لیگ شانزدهم ، دربی رفت هم بازگلی نداشت تا این بازیکن در ۵ دربی که تجربه کرده توپی از خط دروازه ها رد نشده باشد. ولی داستان دربی برگشت لیگ شانزدهم کاملا متفاوت بود و بسیار پر گل از آب درآمد و پرسپولیس با نتیجه ۳-۲ تن به شکست داد. سید جلال در این دیدار در دقایق تلف شده موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر رساند.در دربی ۸۵ سید جلال حسینی بالاخره پیروزی در دربی تجربه کرد و در این برد هم نقش به سزایی داشت و در همان دقایق ابتدایی یک موقعیت مسلم گل را از حریف گرفت.

وبسایت نود: سید جلال حسینی کایپتان پرسپولیس  که با حضور در ۷ دربی با سابقه ترین بازیکن پرسپولیس در دربی بین بازیکنان فعلی محسوب می شد تا قبل از این دربی ، سابقه پیروزی در شهرآورد را نداشت و برای نخستین بار به این موفقیت رسید.

کاپیتان قرمزها هر چند در ۷ دربی که بازی کرده تنها یک بار به پیروزی رسیده ولی کارنامه قابل احترامی در این بازی دارد.پرسپولیس با حضور سید جلال در ۶ دربی از ۷ دربی دروازه اش را بسته نگه داشته در ضمن این مدافع سابقه گل زنی در دربی را نیز دارد.

——————-

ورزش سه: مارکوس آلونسو، دفاع چپ اسپانیایی چلسی فوتبال خود را از آکادمی رئال شروع کرد.

او سال 99 وارد آکادمی رئال شد و سال 2008 توانست به تیم دوم رئال راه یابد
ورزش سه: مارکوس آلونسو، دفاع چپ اسپانیایی چلسی فوتبال خود را از آکادمی رئال شروع کرد.

او سال 99 وارد آکادمی رئال شد و سال 2008 توانست به تیم دوم رئال راه یابد.

آلونسو در مورد دوران حضورش در رئال به مارکا گفت:« من فوتبالم را در رئال شرع کردم و سال ها این تیم خانه من بود.

آلونسو سال 2010 به رویای خود دست یافت و توانست یک بازی با پیراهن رئال در لالیگا انجام دهد اما او در پایان فصل به بولتون واندرز انگلیس پیوست و سه سال در این تیم حضور داشت تا اینکه سال 2013 راهی فیورنتینا شد. او حالا دومین فصل حضورش در چلسی را پشت سر می گذارد.

از ترک رئال پشیمان نیستم

آنجا رشد کردم و نمی توانم کتمان کنم که رئال را هرگز فراموش نخواهم کرد. بازی با پیراهن رئال رویای من بود که به آن دست یافتم ولی دوست داشتم هر یکشنبه در ترکیب ثابت تیم باشم و این غیرممکن بود. برای ماندن در رئال صبوری نیاز بود ولی با رسیدن پیشنهاد از لیگ جزیره آن را پذیرفتم و تردیدی در این مورد نداشتم. هنوز هم از ترک رئال پشیمان نیستم.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *