گرشاسبی: طاهری استعفا نکرده است + مشکلی برای همکاری با بانک‌های بین‌المللی نیست – آخرین اخبار و اطلاعات

ایسنا: حمیدرضا گرشاسبی با اشاره به نتایج جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علاوه بر طرح موضوعات جاری باشگاه، آقای طاهری موضوع رفتن به زیارت کربلا در اربعین را مطرح کرد و گفت که طبق برنامه‌ریزی انجام شده از قبل، قرار است به سفر دو هفته‌ به کربلا برود
گرشاسبی با بیان اینکه نمی‌داند این موضوعات چگونه مطرح نمی‌شود باردیگر طرح استعفای سرپرست باشگاه پرسپولیس را رد و تاکید کرد که فعالیت من به عنوان جانشین سرپرست باشگاه موقت است.

ایسنا: حمیدرضا گرشاسبی با اشاره به نتایج جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علاوه بر طرح موضوعات جاری باشگاه، آقای طاهری موضوع رفتن به زیارت کربلا در اربعین را مطرح کرد و گفت که طبق برنامه‌ریزی انجام شده از قبل، قرار است به سفر دو هفته‌ به کربلا برود.
گرشاسبی افزود: خداحافظی که آقای طاهری با کارکنان باشگاه انجام داده نیز برای رفتن به کربلا بوده و ربطی به استعفا نداشته است. در جلسه هیات مدیره نیز هیچ بحثی درباره عدم بازگشت ایشان نه از سوی خودش و نه از سوی هیات مدیره مطرح نشد و خود آقای طاهری نیز هیچ صحبتی درباره عدم همکاری با پرسپولیس مطرح نکرد.

وی افزود: اصلا بحث استعفای آقای طاهری مطرح نبوده و نیست. ایشان اعلام کردند که حدود ۲ هفته‌ در ایران حضور ندارند و بر این اساس هیات مدیره برای رفع و رجوع کردن امورات باشگاه تصمیم گرفت که من با هماهنگی اعضای هیات مدیره در نبود آقای طاهری مسئولیت باشگاه را بر عهده داشته باشم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: قرار است در این مدت من با همکاری هیات مدیره و در ارتباط با آقای طاهری، امور جاری باشگاه را تا بازگشت ایشان انجام دهم.

——————-

ایلنا: رئیس پژوهشکده پولی وبانکی گفت: بانک های بین المللی می‌دانند که مشکل ایران اقتصادی نیست و فقط فشار سیاسی و بین المللی وجود دارد
علی دیواندری درباره لزوم همکاری ایران با بانک های اروپایی که در امریکا شعبه ندارند، جهت دور زدن تهدیدهای ترامپ گفت: درحال حاضر مباحث بانکی کشور در حال انجام است و ارتباطات نظام بانکی با بانک‌های بین المللی برقرار شده وتعدادی از بانکها نیز علاقمند هستند که ارتباطات دوجانبه با بانک‌های ایرانی داشته باشند.

دیواندری خاطرنشان کرد: بانک‌های بزرگ تجارب خوبی از همکاری با بانک‌های ایرانی دارند و می‌دانند که مشکل ایران اقتصادی نیست و بانک‌های ایرانی خوش حساب و خوش نام هستند و فقط فشار سیاسی و بین المللی وجود دارد که به تدریج برطرف شده و کانال‌ها باز می‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون نقل و انتقال وجوه، حواله‌ها و ال سی انجام می‌شود، افزود: البته برخی بانک‌های بزرگ‌تر که منافع بین‌المللی دارند تا اندازه‌ای احتیاط می‌کنند که این دوران نیز به تدریج سپری می شود.

وی یادآور شد: در حال حاضر نیز نقل و انتقالات بانکی و امور بانکی ایران به صورت رسمی انجام می‌شود.

ایلنا: رئیس پژوهشکده پولی وبانکی گفت: بانک های بین المللی می‌دانند که مشکل ایران اقتصادی نیست و فقط فشار سیاسی و بین المللی وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *