استرلینگ و هندرسون از لیست انگلیس خط خوردند + دستگیری قاچاقچی سابقه‌دار پس از ماه‌ها – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری تسنیم: گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس برای انجام دو بازی دوستانه آتی تیمش مقابل برزیل و آلمان، نام جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول و رحیم استرلینگ، مهاجم منچسترسیتی را از لیست «سه‌شیر» خط زد
 در سوی مقابل، ساوت‌گیت به جای این نفرات در لیست 25 نفره خود برای اولین بار از جک کورک، بازیکن 28 ساله برنلی دعوت کرد. همچنین مایکل کین و جک لیورمور هم به اردوی تیم ملی انگلیس دعوت شدند.

 دلیل این اقدام، مصدومیت این دو بازیکن عنوان شده است؛ همان عاملی که خط خوردن دله آلی، هری وینکس، هری کین و فابین دلف را به همراه داشت.

خبرگزاری تسنیم: گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس برای انجام دو بازی دوستانه آتی تیمش مقابل برزیل و آلمان، نام جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول و رحیم استرلینگ، مهاجم منچسترسیتی را از لیست «سه‌شیر» خط زد.
 تیم ملی انگلیس طی دو دیدار دوستانه آتی، ابتدا روز جمعه  به مصاف آلمان می‌رود و سه‌شنبه آتی هم مقابل برزیل می‌ایستد.

——————-
خبرگزاری میزان: به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد بخشنده گفت: عوامل معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ساعتی قبل در عملیاتی که اقدامات اطلاعاتی آن از چند ماه قبل آغاز شده بود، موفق شدند مخفیگاه یک قاچاقچی سابقه‌دار را در خیابان دلاوران شناسایی کنند
وی افزود: مأموران پلیس مواد مخدر تهران بزرگ در مخفیگاه وی حدود 307 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

خبرگزاری میزان: به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد بخشنده گفت: عوامل معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ساعتی قبل در عملیاتی که اقدامات اطلاعاتی آن از چند ماه قبل آغاز شده بود، موفق شدند مخفیگاه یک قاچاقچی سابقه‌دار را در خیابان دلاوران شناسایی کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل و دو دستگاه خودرو سواری وی نیز توقیف شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *