پاناما با یک غایب به مصاف ایران می‌آید + حضور پلیس‌های خارجی در جام‌جهانی قطر – آخرین اخبار و اطلاعات

ایسنا: به نقل از سایت ورزش پاناما، دو تیم ملی ایران و پاناما پنج‌شنبه همین هفته در دیداری دوستانه در کشور اتریش به مصاف هم‌ می‌روند
اعضای تیم فوتبال پاناما برای برگزاری بازی با ایران و سپس ولز در کاردیف، بامداد امروز (دوشنبه) کشورشان را به مقصد اتریش ترک کردند. روبرتو نرس مهاجم تیم فوتبال پاناما بنا به درخواست باشگاهش اردوی تیم ملی را ترک کرد و در بازی برابر ایران نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

پاناما توانسته برای اولین بار در تاریخ خود جواز حضور در جام جهانی را به دست آورد.

ایسنا: به نقل از سایت ورزش پاناما، دو تیم ملی ایران و پاناما پنج‌شنبه همین هفته در دیداری دوستانه در کشور اتریش به مصاف هم‌ می‌روند.
تیم ملی فوتبال ایران نیز قرار است بعد از بازی با پاناما با تیم فوتبال ونزوئلا بازی کند.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از رویترز علی محمد العلی، مدیر امنیت جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام کرد که قطر قصد دارد امن‌ترین جام جهانی دنیا را برگزار کند
او افزود: ما با ملت‌ها، مناطق و انجمن‌های بین‌المللی مختلف همکاری خواهیم کرد تا برای جام جهانی آماده شویم. ما تنها کشوری هستیم که پروژه‌های ۱۰ ساله برای آمادگی جام جهانی داشته است. پلیس‌های بین‌المللی برای جلوگیری از مشکلات در قطر هنوز خواهند داشت.

ایسنا: ‌به نقل از رویترز علی محمد العلی، مدیر امنیت جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام کرد که قطر قصد دارد امن‌ترین جام جهانی دنیا را برگزار کند. ترس از فعالیت هولیگان‌ها (هواداران متعصب و شورشی) و اختلاف بین تماشاگران انگلیس و روسیه از نگرانی‌های اساسی در جام جهانی است.
قطر اعلام کرده است که فروش الکل را در زمان جام جهانی ۲۰۲۲ محدود می‌کند و دادگاهی مخصوص برای افراد خاطی در زمان جام جهانی تشکیل خواد داد.

پیش‌بینی می‌شود که ۱.۳ میلیون هوادار و تماشاگر برای دیدن بازی‌های جام جهانی در قطر حضور یابند.

العلی اظهار امیدواری کرد که این نگرانی‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲ وجود نداشته باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *