کیه‌لینی: شانس سوئد و ایتالیا برابر است + تلاش نیمار برای جلوگیری از رفتن کوتینیو به بارسا – آخرین اخبار و اطلاعات

ورزش سه: جورجو کیه لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا معتقد است که در دیدار ایتالیا و سوئد، هر دو تیم از شانس برابر برخوردار هستند
او گفت:” اگر به تیم ملی سوئد نگاه کنید، با سیستم 2-4-4 بازی می‌کنند و فاصله بین خطوط بسیار کم است و اجازه اینکه حریف بتواند خوب کار کند را نمی‌دهند. در دیدار پلی آف تمام برتری ها از بین می‌رود و هر دو تیم شانسی برابر خواهند داشت. پس از شکست مقابل اسپانیا، باید از تاریکی به سمت نور حرکت کنیم. فکر می‌کردیم مقابل اسپانیا نتیجه بهتری خواهیم گرفت. برای این تقابل حساس آماده خواهیم بود.”

ورزش سه: جورجو کیه لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا معتقد است که در دیدار ایتالیا و سوئد، هر دو تیم از شانس برابر برخوردار هستند.

کیه لینی درباره غیبت زلاتان گفت:” خوشحالم که در چنین دیداری با او روبرو نخواهیم شد.”

آتزوری روز جمعه دیدار پلی آف جام جهانی را مقابل سوئد برگزار می‌کند و دیدار برگشت روز دوشنبه برگزار می‌شود. برنده این دو دیدار راهی جام جهانی خواهد شد و کیه لینی معتقد است که هر دو تیم از شانسی برابر برخوردارند.

کیه‌لینی: شانس سوئد و ایتالیا برابر است

——————-

ورزش سه: علیرغم تلاش مستمر بارسا برای جذب کوتینیو، پاری سن ژرمن نیز علاقه وافری به خرید این ستاره برزیلی دارد
همچنین به نظر می رسد مذاکرات پاری سن ژرمن و باشگاه لیورپول در خصوص انتقال کوتینیو پیشرفت خوبی داشته و شواهد حاکی از قرار ملاقات مدیر برنامه کوتینیو با آنتونی هنریکه مدیر ورزشی پاریسی ها در ماه قبل در شهر لندن بوده است و ممکن است در نهایت ستاره برزیلی به جای نوکمپ راه پاریس را در پیش گیرد.

ورزش سه: علیرغم تلاش مستمر بارسا برای جذب کوتینیو، پاری سن ژرمن نیز علاقه وافری به خرید این ستاره برزیلی دارد.

علیرغم تلاش فراوان و تمایل کوتینیو برای انتقال به بارسلونا، این اتفاق در تابستان امسال رخ نداد تا بسیاری صحبت از عصبانیت و نا امیدی این ستاره برزیلی کنند.

LE 10 SPORT فرانسه ادعا کرد نیمار در اردوی فعلی تیم برزیل که برای دیدارهایی دوستانه مقابل انگلسی و ژاپن برپا شده است، در تلاش است تا فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی لیورپول را برای انتقال به پاری سن ژرمن قانع کرده و جلوی رفتن او به بارسا را بگیرد.

اما اگرچه در ادامه راه اخبار زیادی در مورد احتمال از سرگیری این اتفاق در زمستان امسال یا تابستان بعدی شنیده شد، اما به نظر می رسد آنها رقیب دشواری مانند پاری سن ژرمن را برابر خود می بینند.

تلاش نیمار برای جلوگیری از رفتن کوتینیو به بارسا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *