جزئیات پیش فروش سکه + دوئل دوباره قلعه‌نویی و استقلال – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری فارس: مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی با اشاره به پیش‌فروش سکه از 17 بهمن ماه جاری، گفت: براساس آخرین تصمیمات، در هنگام ثبت نام به ازای هر سکه یک میلیون تومان علی‌الحساب دریافت می‌شود و در موعد تحویل سکه، مابه‌التفاوت آن از مشتری اخذ خواهد شد
مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی تصریح کرد: بر این اساس قیمت نهایی سکه در روز تحویل و با توجه به قیمت سکه در بازار محاسبه و زیر قیمت از مشتری دریافت می‌شود.

وی درخصوص قیمت مدنظر بانک مرکزی برای پیش فروش سکه، افزود: امروز بعد از ظهر سازوکار پیش فروش نهایی خواهد شد، اما تصمیمی که تاکنون برای قیمت‌گذاری سکه اتخاذ شده است، دریافت علی‌الحساب یک میلیون تومان به ازای هر عدد سکه پیش فروش شده است.

پیش فروش سکه با قیمت های پایین‌تر از قیمت بازار در موعد ثبت نام برای پیش خرید و در سررسیدهای سه، شش و نه ماهه و یک ساله انجام می‌شود.

خبرگزاری فارس: مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی با اشاره به پیش‌فروش سکه از 17 بهمن ماه جاری، گفت: براساس آخرین تصمیمات، در هنگام ثبت نام به ازای هر سکه یک میلیون تومان علی‌الحساب دریافت می‌شود و در موعد تحویل سکه، مابه‌التفاوت آن از مشتری اخذ خواهد شد.

مسعود رحیمی، با اشاره به تعویق دو روزه ثبت نام پیش فروش سکه، اظهارداشت: با توجه به اینکه بانک ملی عاملیت این کار را بر عهده گرفته است، این بانک برای هماهنگی بیشتر بین شعب خود، درخواست کرد روز شروع ثبت نام‌ها به 17 بهمن ماه موکول شود که مورد موافقت بانک مرکزی قرار گرفت.

——————-
ایسنا: در آخرین دیدار هفته‌ بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم فوتبال استقلال و ذوب آهن از ساعت ۱۵ یک‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم خواهند رفت
در طرف دیگر میدان استقلالی قرار دارد که هفته‌های پر فراز و نشیبی را پشت سر می‌گذارد. البته آنها ۱۱ بازی است که در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده‌اند و با برتری برابر صنعت نفت آبادان در نیمه نهایی جام حذفی با روحیه خوبی پا به چمن فولادشهر خواهند گذاشت. دیدار با ذوب آهن شروع هفته‌های سخت خواهد بود زیرا آنها بازی‌های دشواری در آسیا و همچنین در لیگ برتر مقابل تیم‌هایی همچون فولاد و پرسپولیس خواهند داشت. استقلالی‌ها می‌توانند در صورت پیروزی برابر ذوب آهن و کسب سه امتیاز با روحیه خوبی مقابل حریفان بعدی خود قرار بگیرند.

ایسنا: در آخرین دیدار هفته‌ بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم فوتبال استقلال و ذوب آهن از ساعت ۱۵ یک‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم خواهند رفت.
دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه ازادی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. استقلالی‌ها با ۳۲ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارند و ذوب آهن نیز با ۳۵ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

دو تیم شرایط خوبی در هفته‌های اخیر داشتند. امیر قلعه‌نویی که انگیزه زیادی برای مقابله با تیم سابق خود دارد، نتایج خوبی را در هفته‌های اخیر به دست آورده و در هفت بازی اخیر خود در لیگ برتر شش پیروزی کسب کرده و شکستی را نیز متحمل نشده است. آنها سه‌شنبه هفته‌ گذشته موفق شدند با برتری ۳ بر یک مقابل نماینده هند جواز حضور در مرحله گروهی را کسب کنند. ذوب آهنی‌ها می‌خواهند با  ادامه‌ دادن روند پیروزی‌های متوالی خود این رکورد را که در اختیار پیکان است بشکنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *