خرید و فروش مسکن در دی ماه رونق گرفت – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری میزان: آمار‌های منتشر شده از تعداد واحد‌های معامله شده در شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین تعداد معاملات مربوط به منطقه ۵ با ۲ هزار و ۵۸۷ فقره معامله و کمترین آن مربوط به منطقه ۱۹ با ۱۲۲ فقره معامله به ثبت رسیده است
لازم به ذکر است که بیشترین متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی معامله شده معادل ۱۱ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان مربوط به منطقه یک شهرداری با رشد ۱۰.۳ درصد روبرو بوده و کمترین قیمت هر مترمربع  مربوط به منطقه ۱۸ با رقم ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۱۳.۱ درصد رشد داشته است.

لازم به ذکر است که بیشترین رشد قیمت واحد‌های مسکونی در این ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته مربوط به منطقه ۵ با ۲۷.۳ درصد رشد و کمترین میزان مربوط به منطقه ۲۰ با ۵.۵ درصد رشد بوده است.

خبرگزاری میزان: آمار‌های منتشر شده از تعداد واحد‌های معامله شده در شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین تعداد معاملات مربوط به منطقه ۵ با ۲ هزار و ۵۸۷ فقره معامله و کمترین آن مربوط به منطقه ۱۹ با ۱۲۲ فقره معامله به ثبت رسیده است.

تحولات بازار مسکن شهر تهران در دی ماه سال ۹۶، حاکی از آن است که  متوسط قیمت یک متر مربع  واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی  ۵ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه گذشته با رشد ۳ درصدی و نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۱۶.۷ درصد رشد را داشته است.

در این میان جدول تعداد واحد‌های معامله شده در شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین تعداد معاملات مربوط به منطقه ۵ با ۲ هزار و ۵۸۷ فقره معامله و کمترین آن مربوط به منطقه ۱۹ با ۱۲۲ فقره معامله به ثبت رسیده است.

گفتنی است در دی ماه سال جاری بالغ بر ۱۹ هزار و ۴ فقره معامله در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به ثبت رسیده  که نسبت به ماه گذشته با رشد بیش از ۱۳ درصدی مواجه بوده است.

خرید و فروش مسکن در دی ماه رونق گرفت 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *