فولادوند و شکرابی مهمان «شب فیروزه‌ای» + سرمربی دپورتیوو لاکرونیا اخراج شد – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری صبا:زوج هنرمند سینما و تلویزیون حدیث فولادوند و رامبد شکرابی، امشب مهمان برنامه «شب فیروزه ای» خواهند بود
برنامه «شب فیروزه ای» با تهیه کنندگی غلامرضا حیدری و اجرای مشترک ابوالفضل آقا خانی و فاطمه امیر ابراهیمی در ایام دهه فجر با بخش های مختلف ومتنوع از جمله دعوت از چهره های هنری و فرهنگی ملی و بومی این استان، خاطرات انقلاب، ظرفیت های اقتصادی و گردشگری استان هرمزگان و…. خواهد بود.

«شب فیروزه ای» از ۱۲ بهمن، به مدت ۵ شب در شهر بندرعباس و بعد از آن به جزیره کیش می رود و این برنامه هم زمان ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما و سیمای خلیج فارس پخش خواهد شد.

خبرگزاری صبا:زوج هنرمند سینما و تلویزیون حدیث فولادوند و رامبد شکرابی، امشب مهمان برنامه «شب فیروزه ای» خواهند بود.

فولادوند و شکرابی مهمان «شب فیروزه‌ای» 

——————-
خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه آس، کریستوبال پارالو، سرمربی تیم فوتبال دپورتیوو لاکرونیا به دنبال شکست تحقیرآمیز اخیرش در خانه سوسیه‌داد اخراج شد و دوران مربیگری 4 ماهه‌اش در این تیم به پایان رسید
خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه آس، کریستوبال پارالو، سرمربی تیم فوتبال دپورتیوو لاکرونیا به دنبال شکست تحقیرآمیز اخیرش در خانه سوسیه‌داد اخراج شد و دوران مربیگری 4 ماهه‌اش در این تیم به پایان رسید.
باخت 5 بر صفر دپورتیوو در ورزشگاه آنوئتا این تیم را با 17 امتیاز از 22 بازی در رده هجدهم جدول نگه داشت، یکی از سه رده‌ای که ماندن در آن تا پایان فصل منجر به سقوط به دسته دوم فوتبال اسپانیا خواهد شد از این رو مسئولان باشگاه با انتشار بیانیه‌ای خبر برکناری مردی که ماه اکتبر سال 2017 هدایت دپورتیوو را بر عهده گرفته بود، تأیید کردند.

از مارتین لاسارته، سرمربی سابق سوسیه‌داد که از تابستان سال 2017 بدون تیم است، به عنوان گزینه جانشینی کریستوبال یاد می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *