مقابل PSG نباید اشتباهات امشب تکرار شود + مجازات بی‌حجابی؛ ۲ ماه حبس یا ۵۰ هزار تومان – آخرین اخبار و اطلاعات

ورزش سه: رئال پس از دو برد پر گل برابر والنسیا و دپور امشب در زمین لوانته با تساوی 2-2 متوقف شد. کهکشانی ها در بازی رفت و در خانه نیز مقابل این تیم 1-1 مساوی کرده بودند
ورزش سه: رئال پس از دو برد پر گل برابر والنسیا و دپور امشب در زمین لوانته با تساوی 2-2 متوقف شد. کهکشانی ها در بازی رفت و در خانه نیز مقابل این تیم 1-1 مساوی کرده بودند. این تساوی به فاصله 10 روز تا بازی با پی اس جی، نگرانی شدید هواداران رئال را موجب شده است.

مقابل PSG نباید اشتباهات امشب تکرار شود

مقابل پی اس جی اجازه تکرار این اشتباهات را نداریم  چون در غیر این صورت آنها ما را به سختی تنبیه خواهند کرد. زمان به اندازه کافی برای فکر کردن به آن بازی داریم»

کاسیمیرو در پایان بازی گفت:« دو اشتباه کردیم و دو گل خوردیم. فوتبال همین است. متاسفانه در کارهای دفاعی خوب عمل نکردیم و لوانته هم تیم باکیفیتی بود. نباید از شایستگی های حریف و فشار هوادارانش غافل شد؛ با این حال کنترل میدان دست ما بود و شایسته باخت نبودیم.

——————-
بهمن کشاورز، حقوقدان در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره میزان مجازات بی‌حجابی در انظار عمومی گفت: «تا آنجا که حافظه من یاری می‌کند مجازات خانم‌هایی که بدون حجاب قانونی در انظار عمومی ظاهر می‌شوند دو ماه حبس یا 500 هزار ریال جریمه است و واضح است که قرار صادره از طرف مقام قضایی در دادسرا باید متناسب با جرم یا اتهام انتسابی باشد
او تصریح کرد: «تا آنجا که بنده می‌دانم این مجازات تشدید هم نشده است.»

کشاورز با بیان اینکه «از طرفی موضوع لزوم تناسب قرار صادره با اتهام انتسابی مساله‌ای مسلم و تمام شده و صدور قرار نامتناسب خود تخلف است و چه بسا در شرایطی حتی عنوان کیفری نیز پیدا کند» گفت: «بنده گمان می‌کنم شایعه صدور قرارهای بسیار سنگین برای این چند خانم درست نباشد و احتمالاً توطئه‌ای برای لطمه زدن به سازمان قضایی و نظام ایران است.»

بهمن کشاورز، حقوقدان در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره میزان مجازات بی‌حجابی در انظار عمومی گفت: «تا آنجا که حافظه من یاری می‌کند مجازات خانم‌هایی که بدون حجاب قانونی در انظار عمومی ظاهر می‌شوند دو ماه حبس یا 500 هزار ریال جریمه است و واضح است که قرار صادره از طرف مقام قضایی در دادسرا باید متناسب با جرم یا اتهام انتسابی باشد.»
او تاکید کرد: «حرکت هر یک از این بانوان حرکتی انفرادی و قائم به فرد است و اینکه ممکن است به لحاظ تماشای برنامه‌ای یا شنیدن صدایی این معنا به خاطرشان خطور کرده باشد عنوان اتهام و جرم را تغییر نمی‌دهد.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *