گزارش تمرین پرسپولیس + آزمایش موفق اولین تاکسی هوایی خودران ایرباس – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری فارس: اولین تمرین تیم پرسپولیس پس از پیروزی روز گذشته مقابل سپاهان امروز از ساعت یازده در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد
* حدود 20 هوادار در تمرین امروز پرسپولیس حاضر شدند.

* با وجود گرم شدن نسبی هوا برف‌های زیادی در اطراف زمین تمرین سرخ‌پوشان وجود داشت.

* ارسال پاس‌هایی دقیق و زدن ضربه به چارچوب بخش دیگری از تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود.

* کار با توپ بخش دیگر تمرین امروز شاگردان برانکو بود.

* ملی‌پوشان تیم پرسپولیس که برای تمرینات ریکاوری به اردوی تیم ملی رفته بودند در تمرین امروز غیبت داشتند.

* مرور کارهای تاکتیکی بخش دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

* بازیکنان پس از زدن وزنه در سالن بدنسازی برای تمرین به زمین چمن آمدند.

* کمال کامیابی‌نیا که در تمرینات ریکاوری چند وقت اخیر تیم ملی حضور داشت امروز به ریکاوری نرفت و در تمرین تیم پرسپولیس حاضر شد.

* یک هوادار کودک معلول امروز در کنار زمین تمرین حاضر شد و با سرخ‌پوشان عکس یادگاری گرفت. سرخ‌پوشان برخورد گرمی با این هوادار داشتند.

خبرگزاری فارس: اولین تمرین تیم پرسپولیس پس از پیروزی روز گذشته مقابل سپاهان امروز از ساعت یازده در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
——————-

خبرگزاری مهر: شرکت ایرباس از آزمایش موفقیت آمیز اولین تاکسی هوایی خودران خود موسوم به «واهانا» خبر داد که با همکاری یک شرکت فناوری نوپا تولید شده است
این تاکسی خودران برقی بعد از پرواز حداکثر ۵ متر از سطح زمین فاصله می گیرد و اولین آزمایش موفقیت آمیز آن در تاریخ ۳۱ ژانویه در منطقه پندلتون در ایالت اورگان آمریکا انجام شده است.

اولین آزمایش واهانا تنها ۵۳ ثانیه به طول انجامیده است و پرواز آزمایشی موفق دیگری روز اول فوریه صورت گرفته است. شرکت ایرباس با صدور بیانیه ای از اینکه بعد از دو سال تحقیق و بررسی تولید تاکسی هوایی عملی شده، اظهار خرسندی کرده است.

خبرگزاری مهر: شرکت ایرباس از آزمایش موفقیت آمیز اولین تاکسی هوایی خودران خود موسوم به «واهانا» خبر داد که با همکاری یک شرکت فناوری نوپا تولید شده است.

آزمایش موفق اولین تاکسی هوایی خودران ایرباس

به گزارش ونچربیت، این تاکسی هوایی برقی بدون نیاز به راننده می تواند مسافران را از نقطه ای به نقطه دیگر حمل کند.
این تاکسی هوایی تنها می تواند یک مسافر را در خود جای دهد و از هوش مصنوعی برای مسیریابی و شناسایی موانع بهره می گیرد. البته با توجه به هزینه های زیاد استفاده از این نوع وسیله نقلیه و عدم وجود مقرراتی برای استفاده از تاکسی های هوایی زمان استفاده عملیاتی از آن در پرده ای از ابهام قرار دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *