حمله به اتوبوس مهرام در ماهشهر + آجورلو: چرا بازیکنان تراکتورسازی مصدوم می‌شوند؟ – آخرین اخبار و اطلاعات

ایسنا: تیم بسکتبال مهرام در آخرین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر 106 بر 94 پتروشیمی مدافع عنوان قهرمانی را شکست داد و به فینال صعود کرد

در پایان این مسابقه تیم مهرام برای بازگشت به تهران در مسیر فرودگاه بود که به اتوبوس آنها حمله و شیشه آن با سنگ شکسته شد.

در این اتفاق هیچ کدام از بازیکنان آسیب ندیدند اما صورت عکاس همراه تیم که نزدیک به پنجره شکسته شده بود با پارگی روبه رو شد اما مشکلش جدی نبود.

ایسنا: تیم بسکتبال مهرام در آخرین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر 106 بر 94 پتروشیمی مدافع عنوان قهرمانی را شکست داد و به فینال صعود کرد.

در پایان این دیدار تماشاگران پتروشیمی که از باخت تیمشان ناراحت بودند به نشانه اعتراض اشیا و صندلی‌های سالن را به داخل زمین پرتاب می‌کردند.

مهرام و شهرداری تبریز به فینال لیگ برتر صعود کرده‌اند و نفت آبادان و پتروشیمی باید در مسابقه رده‌بندی پیکار کنند.

حمله به اتوبوس مهرام در ماهشهر

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، مصطفی آجورلو با توجه به مصدومیت‌های شدید بعضی از بازیکنان تاثیرگذار تراکتورسازی از سرپرست تیم درخواست کرد نسبت به تهیه یک گزارش کارشناسی و تخصصی در این خصوص اقدام کند

متن نامه آجورلو خطاب به کاظم محمودی به این شرح است:

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، مصطفی آجورلو با توجه به مصدومیت‌های شدید بعضی از بازیکنان تاثیرگذار تراکتورسازی از سرپرست تیم درخواست کرد نسبت به تهیه یک گزارش کارشناسی و تخصصی در این خصوص اقدام کند.

سرپرست محترم تیم فوتبال تراکتورسازى

جناب آقاى کاظم محمودى

با توجه به تعدد مصدومیت‌هاى شدید بازیکنان این باشگاه در فصل گذشته و فصل جارى خصوصا پارگى رباط صلیبى و دیگر مصدومیت‌ها که منجر به دورى طولانى مدت بازیکنان تیم شده و از نظر فنى همچنین از جهت مالى خسارات جبران ناپذیرى به باشگاه وارد کرده، لازم است جهت بررسى و ارائه گزارش دقیق کارشناسى پس از مشورت با سرمربی ، تیم پزشکی و بدنسازی اقدام کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *