زمانی: بازیکنان درخواست پاداش کردند – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری تسنیم: حسن زمانی درباره اینکه ظاهرا بازیکنان استقلال در تمرین روز گذشته (جمعه) درخواستی از او داشتند، اظهار داشت: صحبت‌ها در رابطه با پاداش بود و گفتیم به پاس زحمات شما در اولین جلسه هیئت مدیره بحث پادادش را مصوب و آن را پرداخت می‌کنیم
وی افزود: شادابی بسیار زیادی در تمرین دیدم، همدلی، همراهی و مدیریت خوب شفر باعث شده که بازیکنان در طول تمرین شاداب باشند. زمان علیرضا منصوریان در تمرینات شرکت نکرده بودم و تنها همراه تیم به امارات سفر کردم. در سفر قبلی مسائل حاشیه‌ای همراه تیم بود، اما این بار فضا بسیار عالی بود. نه حاشیه کنار تیم بود، نه مشکلات دیگر!

وی در واکنش به اینکه ظاهرا بازیکنان سر به سر او گذاشته‌اند، گفت: فقط آنها سر به سر من نگذاشتند، من هم سر به سر آنها گذاشتم. وقتی بازیکنان من را دیدند گفتند دست پر آمده‌ام یا نه. پاسخ دادم در جلسه بعدی هیئت مدیره پاداش را مصوب کنیم تا از طریق مدیرعامل به آنها پرداخت شود.

خبرگزاری تسنیم: حسن زمانی درباره اینکه ظاهرا بازیکنان استقلال در تمرین روز گذشته (جمعه) درخواستی از او داشتند، اظهار داشت: صحبت‌ها در رابطه با پاداش بود و گفتیم به پاس زحمات شما در اولین جلسه هیئت مدیره بحث پادادش را مصوب و آن را پرداخت می‌کنیم. بازیکنان در مورد مبلغ پادادش خودشان صحبتی نکردند و تعیین مبلغ بستگی به نظر هیئت مدیره دارد.
زمانی ادامه داد: در جریان تمرین سَری به تمرین دروازه‌بان‌ها زدم و دیدم چه رفاقت و همدلی بین آنها وجود دارد و کوچک‌ترین حاشیه‌ای نبود. این مسئله نشان می‌دهد همه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص صحبت‌هایی که با شفر انجام داد، گفت: به شفر گفتم برنامه‌های او مورد حمایت هیئت مدیره است. شفر به طور مفصل در رابطه با آکادمی صحبت کرد. او اعتقاد داشت، تیمی که 30 میلیون هوادار دارد، می‌تواند آکادمی قوی داشته باشد. سرمربی استقلال آمادگی بالایی داشت تا آکادمی را به همراه همکارانش فعال کند. قرار شد او برنامه‌هایش را در هیئت مدیره مطرح کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *