رایزنی‌های گرشاسبی در سوییس ادامه دارد – آخرین اخبار و اطلاعات

وبسایت نود: مذاکرات گرشاسبی و همراهانش برای لغو محرومیت نقل و انتقالات در فیفا و cas ادامه دارد

 گرشاسبی که به اتفاق ذاکر مشاور حقوقی و حسینی مسوول روابط بین الملک باشگاه عازم زوریخ و لوزان شده است با قاضی پرونده انتونی گولچ در لوزان دیدار کرده و در جلسه بررسی این پرونده و شکایت پرسپولیس به رای فیفا درباره دفاعیه و مدارک ارسالی توضیحاتی ارایه کرد
به موازات این پرونده گرشاسبی برای لغو محرومیت نقل و انتقالاتی در حال رایزنی و تلاش است. این پرونده هم با شکایت باشگاه به cas ارجاع داده شده و گرشاسبی که از طریق وزیر ورزش با اینفانتینو برای لغو محرومیت رایزنی کرده و نامه مکتوبی به وی داده بود هم در لوزان و دادگاه cas و هم از طریق بخش حقوقی فیفا با توجه به اعلام مساعدت رییس فیفا و حل و فصل غرامت چهار و نیم میلیارد ریزه اسپور می کوشد تا شاید به رغم دفاعیه غلط باشگاه مبنی بر اینکه طارمی ابتدا با پرسپولیس قرارداد بسته بتواند به واسطه جلب رضایت ریزه و اعلام مساعدت اینفانتینو این بحران بزرگ را هم حل و فصل نماید. تلاش ها و رایزنی گرشاسبی همچنان ادامه دارد و او در حالی که کارشناسان حقوقی امیدی به لغو این محرومیت ندارد سخت می کوشد تا موافقت فیفا و cas برای لغو محرومیت از جذب بازیکن را دریافت نماید.

وبسایت نود: مذاکرات گرشاسبی و همراهانش برای لغو محرومیت نقل و انتقالات در فیفا و cas ادامه دارد

 گرشاسبی که به اتفاق ذاکر مشاور حقوقی و حسینی مسوول روابط بین الملک باشگاه عازم زوریخ و لوزان شده است با قاضی پرونده انتونی گولچ در لوزان دیدار کرده و در جلسه بررسی این پرونده و شکایت پرسپولیس به رای فیفا درباره دفاعیه و مدارک ارسالی توضیحاتی ارایه کرد. حالا از لوزان خبر می رسد که احتمال کاهش غرامت و مبلغ محکومیت پرسپولیس در این پرونده قوت گرفته است. گولچ که سی و شش هزار دلار بابت قسط اول قراردادش دریافت کرده و به عنوان مدافع چپ و میانی با سروصدای زیادی جذب شده بود تمام معادلات باشگاه و برانکو را با ناامادگی و افت قابل ملاحظه اش نسبت به ویدیوهایی که  برانکو دیده بود برهم زد. او هفت هفته نخست نه جایی در ترکیب داشت و نه بعضا در لیست و در تعطیلات لیگ وقتی راهی استرالیا شد دیگر به ایران نیامد و به واسطه عدم دریافت سه ماه از حقوق ماهانه اقدام به فسخ یکطرفه قرارداد کرد و در حالی که طاهری و ترکاشوند و همچنین جمشیدی مدیر حقوقی باشگاه از محکوم شدن گولچ خبرمی دادند فیفا حکم به محکومیت ۳۲۵هزار یورویی پرسپولیس داد.متعاقب آن باشگاه با واریز حدود پنجاه هزار دلار به دادگاه بابت حق دادرسی خواهان بررسی شکایت خود شد و مدارک جدیدی ارسال کرد. گرشاسبی هم ضمن تکمیل مدارک ترجیح داد شخصا در جلسه رسیدگی به دفاعیه باشگاه حضور یابد و حالا خبرمی رسد مبلغ قابل توجهی از این محکومیت و غرامت یک میلیارد و هفتصد میلیون تومانی کاهش می یابد و حکم قاضی بزودی صادر خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *