پیش بازی سویا – بایرن مونیخ – آخرین اخبار و اطلاعات

ورزش سه: دو تیم سویا و بایرن مونیخ، امشب در ورزشگاه سانچس پیزخوان شهر سویل به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان هاینکس همواره از مدعیان این رقابت ها محسوب می‌شوند و امسال نیز به دنبال کسب سه گانه خواهند بود

ورزش سه: دو تیم سویا و بایرن مونیخ، امشب در ورزشگاه سانچس پیزخوان شهر سویل به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان هاینکس همواره از مدعیان این رقابت ها محسوب می‌شوند و امسال نیز به دنبال کسب سه گانه خواهند بود. قهرمانی آنها در بوندس لیگا تقریبا قطعی است و انتظار می‌رود در جام حذفی آلمان نیز مشکل خاصی پیش رو نداشته باشند. بدین ترتیب تنها رقابتی که برای قهرمانی در آن، چالش های مهمی پیش رو دارند، چمپیونزلیگ خواهد بود. هر چند که بایرن با قرعه های آسان تری نسبت به رقبا روبرو شده ولی تیم هاینکس ثابت کرده لیاقت حضور در این مرحله از رقابت ها را داشته است.

ترکیب احتمالی

پیش بازی سویا - بایرن مونیخ

باواریایی ها آخرین بار نیز با هاینکس در سال 2013 موفق به قهرمانی در این رقابت ها شده اند و پس از گذشت 5 سال دیگر موفقیتی نداشته اند و امیدوارند با هاینکس بار دیگر جام را بالای سر ببرند.

این دیدار اولین تقابل رسمی دو تیم در رقابت های اروپایی خواهد بود. اور بانگا به علت محرومیت در این دیدار حضور ندارد و میگل لایون نیز به علت مصدومیت غایب است. در آن سو کینگزلی کومان و مانوئل نویر قادر به همراهی بایرن نیستند و حضور ویدال و برنات هنوز مشخص نیست.

پیش بازی سویا - بایرن مونیخ

در آن سو سویا نیز پس از 60 سال به این مرحله از رقابت ها رسیده است. آنها توانستند با پیروزی مقابل یونایتد و حذف این تیم، راهی هشت تیم برتر اروپا شوند و حالا مصاف بسیار دشواری پیش رو خواهند داشت که برای صعود به چیزی نزدیک به معجزه نیاز دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *