پایه‌گذار قهرمانی پرسپولیس؛ یکی برای همه – آخرین اخبار و اطلاعات

وبسایت نود:  اگر قرار به پیش‌بینی زننده گل قهرمانی پرسپولیس بود، شاید نامی از وحید امیری به میان نمی‌آمد اما او زننده یکی از شیرین‌ترین گل‌های پرسپولیس در طول فصل بود
حرف از طارمی آقای گل و علیپور گلزن و مسلمان مهندس زیاد است اما حرف از وحید امیری، کم. این گل که می‌توان آن را «گل‌ قهرمانی» پرسپولیس نامید شاید کمترین مزد و پاداش برای بازیکنی است که تکه بزرگی از پازل قهرمانی بوده. در بازی مقابل پدیده روال داستان برای وحید امیری عوض شد تا نام او در جایی از حافظه تاریخی هواداران پرسپولیس ثبت شود. این بار صادق محرمی بود که پاس داد تا سازنده همیشگی باز هم بسازد‏، این بار قهرمانی قطعی و رسمی پرسپولیس را. در میان تمام بازیکنانی که در زمین حضور داشتند گل قهرمانی به حقدارش رسید و زحمت‌کش‌ترین بازیکن پرسپولیس زحمات تمام بازیکنان را به سرانجام مقصود رساند و قهرمانی لیگ هفدهم را تمام و کمال به نام قرمزها سند زد. بی‌سروصدا و بی‌حاشیه‌ترین بازیکن پرسپولیس حالا گلش عین بمب صدا کرده است. شاید او خودش به گفته خودش شادی گل خاصی بلد نباشد اما تمام هواداران روی سکوها، پای تلویزیون و در هر جا با گل او شادی کردند و همراه او شادی گل انجام دادند.

نیلوفر کنگرانی

 از ابتدای حضورش در پرسپولیس داستان به یک روال بود. او سانتر می‌کرد، پاس می‌داد و می‌ساخت و بقیه می‌زدند. البته این قسمت خوب قضیه بود. قسمت بدش این بود که او سانتر می‌کرد، پاس می‌داد و خیلی‌هایش را نمی‌زدند. اگر قسمت اول اتفاق می‌افتاد او به حقش می‌رسید و می‌توانست یک عنوان را از آن خود کند: آقای پاس گل لیگ. ولی نیفتاد و او حالا فقط وحید امیری است. بازیکنی که حالا همه‌کاره میانه زمین پرسپولیس است اما کمتر کسی است که این را ببیند.

وبسایت نود:  اگر قرار به پیش‌بینی زننده گل قهرمانی پرسپولیس بود، شاید نامی از وحید امیری به میان نمی‌آمد اما او زننده یکی از شیرین‌ترین گل‌های پرسپولیس در طول فصل بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *