الهلال با قهرمانی لیگ به استقلال رسید – آخرین اخبار و اطلاعات

ورزش سه: تیم الهلال با برتری پُر گل مقابل الفتح موفق شد به عنوان قهرمانی لیگ حرفه‌ای عربستان دست پیدا کند.

 مسابقات هفته بیست و ششم و پایانی لیگ حرفه‌ای عربستان از ساعت ۲۲:۱۰ امشب با برگزاری دو بازی به طور همزمان پیگیری شد و به اتمام رسید که در مهم‌ترین مسابقه تیم صدرنشین الهلال در ورزشگاه ملک سعود ریاض میزبان الفتح رده پنجمی بود
الهلال با قهرمانی لیگ به استقلال رسید

در نیمه دوم تیم الفتح یکی از گل‌های خورده را در دقیقه ۸۸ توسط پدرو پاسخ داد ولی در نهایت الهلال موفق شد به پیروزی ۴ بر یک برسد تا ۵۶ امتیازی شود و عنوان قهرمانی لیگ حرفه‌ای عربستان را از آن خود کند.

الهلال عربستان که از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده و امیدی به صعود ندارد، دوشنبه شب هفته آینده از استقلال میزبانی خواهد کرد که پیروزی نماینده ایران در این مسابقه می‌تواند موجب صدرنشینی قطعی‌اش در گروه D شود.

 مسابقات هفته بیست و ششم و پایانی لیگ حرفه‌ای عربستان از ساعت ۲۲:۱۰ امشب با برگزاری دو بازی به طور همزمان پیگیری شد و به اتمام رسید که در مهم‌ترین مسابقه تیم صدرنشین الهلال در ورزشگاه ملک سعود ریاض میزبان الفتح رده پنجمی بود.

الهلال با قهرمانی لیگ به استقلال رسید

ورزش سه: تیم الهلال با برتری پُر گل مقابل الفتح موفق شد به عنوان قهرمانی لیگ حرفه‌ای عربستان دست پیدا کند.

الهلال با قهرمانی لیگ به استقلال رسید

الهلال که بدون توجه به نتیجه دیدار همزمان تیم‌های الاهلی و أحد، می‌توانست با کسب پیروزی مقابل الفتح به‌عنوان قهرمانی فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ حرفه‌ای عربستان برسد از ابتدا نمایش هجومی ارائه داد و موفق شد با درخشش عمر خربین که بعد از ۱۴ مسابقه به ترکیب بازگشته بود و هت‌تریک کرد، به همراه تک گل اشرف بن شرقی به پیروزی ۴ بر صفر در نیمه اول دست پیدا کند.

در دیگر دیدار هفته آخر لیگ حرفه‌ای عربستان هم تیم الاهلی موفق شد با تک گل لئوناردو در دقیقه ۳۹ در ورزشگاه خانگی ملک عبدالله جده به پیروزی یک بر صفر مقابل أحد برسد تا فصل را با ۵۵ امتیاز و قرار گرفتن در رده دوم جدول به پایان ببرد.

الاهلی عربستان هم در آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب هفته آینده مهمان الجزیره امارات خواهد بود که حتی تساوی هم تیم عربستانی را به‌عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی این رقابت‌ها می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *