پرسپولیس باید به دنبال جانشین محرمی باشد + انصارالله: برد موشک‌هایمان به اسرائیل می‌رسد – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری میزان: این روز‌ها بحث محافل ورزشی انتقال صادق محرمی جوان اول تیم فوتبال پرسپولیس به یک تیم اروپایی است
حالا امروز کمی شایعات انتقال محرمی به دیناموزاگرب قوت بیشتری گرفته است، چراکه قرار است امروز چند نماینده از سوی این باشگاه کروات به ایران سفر کنند و در بازی فردا پرسپولیس با السد در لیگ قهرمانان آسیا محرمی را زیر نظر بگیرند.

البته آمدن مدیران دیناموزاگرب نیازی به اجازه از سوی باشگاه پرسپولیس ندارد. به دلیل اینکه قرارداد محرمی در اردیبهشت به پایان می‌رسد و او می‌تواند به راحتی و به عنوان بازیکن آزاد راهی کرواسی شود.

خبرگزاری میزان: این روز‌ها بحث محافل ورزشی انتقال صادق محرمی جوان اول تیم فوتبال پرسپولیس به یک تیم اروپایی است.

در این چند وقت اخیر بسیاری از رسانه‌ها به این خبر پرداختند که باشگاه دیناموزاگرب کرواسی به دنبال جذب صادق محرمی است. برخی رسانه‌ها حتی در مورد اینکه او حتی با این باشگاه به توافقات اولیه هم رسیده نوشتند.

با توجه به این اتفاقات و سفر این مدیران به ایران، پرسپولیس کم کم باید به فکر جانشینی برای صادق محرمی در تیم خود باشد چون جدایی این بازیکن قطعی است مگراینکه اتفاق خاصی رخ بدهد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: عضو کمیته انقلابی انصارالله یمن از سوریه خواست در واکنش به حملات کشورهای غربی، پایگاه‌های عربستان و اسرائیل را بمباران کند

وی گفت: ما بر حمایتمان از سوریه تأکید می‌کنیم. حملاتمان با موشک‌های بالستیک به ریاض و شهرک‌های دیگر عربستان منعکس کننده این حمایت است. اولین موشک بالستیکی که از دو سال پیش به ریاض شلیک شد به پایگاه السلیل بود و قربانیان آن افسران آمریکایی و کارشناسان اسرائیلی بودند.

الحمیری گفت: بیشتر موشک‌هایی که شلیک شده است مناطق مشترک آمریکا و عربستان از جمله شرکت آرامکو بود. زمانی که رهبرمان از بمباران مابعد ریاض صحبت می‌کند منظور اسرائیل است. ما موشک‌هایمان را ارتقا داده و اسرائیلی‌ها باید مطمئن باشند که موشک‌هایمان به آن‌ها خواهد رسید.

 توفیق الحمیری، عضو کمیته انقلابی انصارالله یمن در گفت‌وگو با اسپوتنیک گفت: کسی که پرونده منطقه را اداره می‌کند و منافع آمریکا و اسرائیل را در نظر دارد ریاض و تل‌آویو هستند. زمانی که حملات علیه عربستان صورت می‌گیرد بی تردید این حملات متوجه آمریکا نیز هست چراکه پایگاه‌ها و شرکت‌های آمریکایی در داخل خاک عربستان هستند. ما از سوریه می‌خواهیم پایگاه‌های عربستان و اسرائیل را بمباران کند.

خبرگزاری ایسنا: عضو کمیته انقلابی انصارالله یمن از سوریه خواست در واکنش به حملات کشورهای غربی، پایگاه‌های عربستان و اسرائیل را بمباران کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *