دغدغه تمام نشدنی مراکشی‌ها؛ پیراهن تیم ملی – آخرین اخبار و اطلاعات

ورزش سه: ماجرای رونمایی از پیراهن تیم ملی مراکش برای جام جهانی 2018 روسیه هر روز پیچیده تر می شود. پس از تاخیرهای عجیبی که کمپانی آدیداس در این مسئله به وجود آورده بود، چند روز پیش عکسی غیررسمی با عنوان لباس سوم مراکش در جام جهانی در فضای مجازی منتشر شد
حال با انتشار این تصاویر، مردم بعد از اینکه طرح پیراهن سوم تیم مراکش را دیدند، ناامید شده اند و توقعات آنها برآورده نشده است. حتی نوعی که این پیراهن معرفی شده و به نمایش گذاشته شده، به شکلی نبوده که مورد پسند باشد. همچنین طرح پیراهن ها جالب نبوده و نسبت به بقیه پیراهن هایی که آدیداس طراحی کرده، خیلی ساده بوده است.

یکی از مسائل دیگری که مدنظر مراکشی ها بوده، این است که آنها به عنوان کاندیدای میزبانی جام جهانی 2026 باید در حضور امسال خود در این رقابت ها توجه ها را به تیمشان جلب کنند و یکی از نمودهای ظاهری این مسئله، پیراهن های تیم در جام جهانی است که با این شکل فعلی، چنگی به دل نمی زند.

مردم معتقدند سه رنگی که معمولا لباس های مراکش دارد، در این لباس ها جالب به کار گرفته نشده است. در یک فروشگاه در دارالبیضاء از پیراهن سوم رونمایی شده و اصلا توقعات مردم مراکش را پس از این همه تاخیر برآورده نکرده است.

از زمانی که طرح پیراهن های جدید مراکش مشخص شده، یک شرکت که مسئولیت حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا را بر عهده دارد، قرار شده پیگیری کند که چرا این لباس ها ساده و بدون طراحی خاص هستند.

ورزش سه: ماجرای رونمایی از پیراهن تیم ملی مراکش برای جام جهانی 2018 روسیه هر روز پیچیده تر می شود. پس از تاخیرهای عجیبی که کمپانی آدیداس در این مسئله به وجود آورده بود، چند روز پیش عکسی غیررسمی با عنوان لباس سوم مراکش در جام جهانی در فضای مجازی منتشر شد.

عزیز بودربالا به عنوان یکی از ملی پوشان نسل طلایی مراکش مسئول شده که از این پیراهن رونمایی کند و تبلیغات آن را انجام دهد ولی بازخورد مناسبی نداشته است. مردم در مراکش فکر می کنند موضوع طراحی و رونمایی این پیراهن ها دست کم گرفته شده است. آنها پس از 20 سال می خواهند تیم ملی کشور خود را در جام جهانی ببینند و انتظار داشتند لباس جدید این تیم فروش بی سابقه ای داشته باشد؛ اما این اتفاق فعلا نیافتاده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *