ترامپ از آزادی ۳ آمریکایی در کره شمالی خبر داد + آلبوم جدید سالار عقیلی منتشر شد – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که مسئولان کره شمالی در پی مذاکراتی که در پیونگ یانگ با وزیر خارجه آمریکا داشتند، سه شهروند از ایالات متحده را آزاد کردند
یکی از این سه فرد در سال ۲۰۰۵ و دیگری از آوریل ۲۰۱۷ و فرد سوم از مه ۲۰۱۷ در کره شمالی به اتهام اقدامات خراب کارانه در بازداشت به سرمی‌بردند.

وزیر خارجه آمریکا در سفری از پیش اعلام نشده وارد کره شمالی شد که این دومین سفر وی در کمتر از شش هفته بوده است.

به نقل از رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در دو توئیت که امروز (چهارشنبه) منتشر کرد، تصریح نمود: مایه خرسندی من است که به شما اطلاع دهم مایک پامپئو، وزیر خارجه به همراه سه مرد عزیز که همه خواهان دیدار با آنها هستند، با یک هواپیما از کره شمالی به آمریکا بازمی‌گردند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که مسئولان کره شمالی در پی مذاکراتی که در پیونگ یانگ با وزیر خارجه آمریکا داشتند، سه شهروند از ایالات متحده را آزاد کردند.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد که وضعیت جسمانی آنها خوب است، دیدار خوبی با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی صورت گرفت و مکان و زمان نشست آتی سران مشخص شد.

——————-

باشگاه خبرنگاران جوان: آلبوم «پیدای پنهان» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی احسان اتوریان منتشر شد. این آلبوم در سبک موسیقی کلاسیک تولید شده است
گفتنی است که آلبوم موسیقی «لبریز» با آهنگسازی مجید درخشانی و آواز سالار عقیلی یک ماه پیش (یعنی 20 فروردین ماه) در قالبی متفاوت از این آلبوم منتشر شده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: آلبوم «پیدای پنهان» با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی احسان اتوریان منتشر شد. این آلبوم در سبک موسیقی کلاسیک تولید شده است.

در این آلبوم رضا انسان (تار)، علی فربودنیا (کلارینت)، پدرام فریوسفی (ویولن و آلتو)، بابک غسالی (عود)، مهرداد عالمی (ویولونسل)، یاشار شکرریز (بم تار)، مرجان خوش‌اندام (دف، تنبک، کوزه) و احسان انوریان (سرپرست، سنتور) با سالار عقیلی همکاری کرده اند.

این آلبوم شامل قطعات «پیدای پنهان، مقدمه»، «پیدای پنهان»، «آرام جان، ساز و آواز»، «در میان آب و آتش»، «تکنوازی سنتور»، «سودای دل»، «شب-ساز و آواز» و «حکایت شیرین» است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *