موراتا: از حرکت زشتم در نوکمپ، پشیمانم + بررسی طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری تسنیم: فصل اول حضور آلوارو موارتا در چلسی برخلاف شروع خوبش، پایانی نه چندان دلچسب داشت و بی‌اخلاقی او در مصاف دو ماه پیش آبی‌‌‌های لندن برابر بارسلونا در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم مزید بر علت شد تا این مهاجم اسپانیایی بیش از پیش از چشم هواداران و اهالی دنیای فوتبال بیفتد

مهاجم سابق رئال مادرید که در پایان فصل گذشته به چلسی پیوست، در ورزشگاه نوکمپ در واکنش به هو شدنش از سوی هواداران بارسلونا، درست مقابل دوربین خبرنگاران ‌ژستی زشت و توهین‌آمیز گرفت که خیلی سریع فیلم آن در شبکه‌های اجتماعی پخش و برای او گران تمام شد.

او با اعتراف به اشتباه بودن حرکتش به نشریه مارکا گفت: می‌دانم که هیچ بهانه‌ای برای توجیه حرکتم پذیرفتنی نیست. من از همه عذر می‌خواهم، از تک‌تک نفراتی که شاهد حرکتم بودند. یک بازیکن فوتبال باید بداند که لازم است درست رفتار کند و یک الگو باشد.

خبرگزاری تسنیم: فصل اول حضور آلوارو موارتا در چلسی برخلاف شروع خوبش، پایانی نه چندان دلچسب داشت و بی‌اخلاقی او در مصاف دو ماه پیش آبی‌‌‌های لندن برابر بارسلونا در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم مزید بر علت شد تا این مهاجم اسپانیایی بیش از پیش از چشم هواداران و اهالی دنیای فوتبال بیفتد.

موراتا ادامه داد: در آن بازی تمام تماشاگران حاضر در استادیوم داشتند به من توهین می‌کردند، اما این دلیل نمی‌شود که من آن حرکت را انجام دهم. دوست ندارم که در آینده فرزندانم فیلم حرکتی که انجام دادم را ببینند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن، فردا یکشنبه ۱۶ اردیبهشت در جلسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد
همچنین در جلسه فردا ( یکشنبه)، نمایندگان عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان را بررسی می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم: طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه‌دیدگان ناشی از آن، فردا یکشنبه ۱۶ اردیبهشت در جلسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین روز سه‌شنبه هفته جاری 18 اردیبهشت، رئیس، معاونان و تعدادی از قضات دیوان عدالت اداری در کمیسیون قضایی حاضر و با نمایندگان عضو این کمیسیون دیدار می‌کنند.

به گزارش تسنیم، بررسی لایحه تجارت، بررسی طرح ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری و بررسی طرح اصلاح قانون تابعیت، دستور جلسات کارگروه‌های حقوق خصوصی، حقوق جزا و حقوق بین‌الملل کمیسیون قضایی در هفته جاری است.

بررسی طرح تشدید مجازات جرایم خشن ارتکابی علیه بزه‌دیدگان خاص، از دیگر دستور جلسات کمیسیون قضایی در 16 اردیبهشت است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *