برتری یک نیمه‌ای استقلال مقابل خونه به خونه + عذرخواهی ناینگولان به خاطر اشتباه بزرگ – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال استقلال و خونه‌به‌خونه بابل از ساعت 19:15 امروز (پنجشنبه) در فینال جام حذفی در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر به قضاوت حسن زرگر به مصاف هم رفتند که تیم استقلال با گل دقیقه 35 تیام به سود خود به پایان رساندند
دقیقه 35: ارسال خسرو حیدری را تیام وارد دروازه کرد تا استقلال با یک گل جلو بیفتد.

دقیقه یک: استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و پاس تیام به خسرو حیدری رسید، اما ضربه این بازیکن پرقدرت نبود و دروازه‌بان خونه‌به‌خونه توپ گرفت.

ترکیب خونه‌به‌خونه: میکائیل ایمن تراج، امین حاج محمدی، وفا هخامنش، امیر منصوریان، سید محمد قریشی، سید محمد قریشی، مهران امیری، محمد قاسمی‌نژاد، حمید کاظمی، نیما انتظاری و رضا آقابابایی.

دقیقه 39: روزبه چشمی به دلیل تکل خشن از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 40: امید نورافکن به دلیل هل دادن بازیکن حریف با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 31: شوت روزبه چشمی را دروازه‌بان خونه به خونه راهی کرنر کرد

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال استقلال و خونه‌به‌خونه بابل از ساعت 19:15 امروز (پنجشنبه) در فینال جام حذفی در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر به قضاوت حسن زرگر به مصاف هم رفتند که تیم استقلال با گل دقیقه 35 تیام به سود خود به پایان رساندند.

دقیقه 4: شوت حمید کاظمی خطرناک بود که توسط مدافعان استقلال دور شد.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، امید نورافکن، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، سرور جپاروف، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و مامه تیام(43 – علی قربانی).

دقیقه 14: توپ خوبی به سرور جپاروف رسید، اما ضربه پای راست هافبک ازبکستانی استقلال از بالای دروازه به بیرون رفت.

——————-

ورزش سه: راجا ناینگولان، هافبک رم، پس از اشتباه عجیبی که روی گل اول لیورپول در دیدار شب گذشته انجام داد، از هواداران تیمش عذرخواهی کرد
او نوشت:” افتخار می‌کنم که عضوی از این تیم هستم. به خاطر اشتباهی که مرتکب شدم و تاثیر بسیاری روی نتیجه داشت، عذر می‌خواهم. باید رو به جلو حرکت کنیم.”

 با وجود به ثمر رساندن دو گل توسط ناینگولان، درخشش او و هم تیمی‌هایش برای صعود رم به فینال کافی نبود. گرگ‌ها با نتیجه 4-2 به برتری رسیدند ولی تنها یک گل برای جبران نتیجه کم آوردند. روی گل اول لیورپول در دیدار شب گذشته، ناینگولان اشتباه عجیبی داشت و پس از بازی در اینستاگرامش از هواداران عذرخواهی کرد.

ورزش سه: راجا ناینگولان، هافبک رم، پس از اشتباه عجیبی که روی گل اول لیورپول در دیدار شب گذشته انجام داد، از هواداران تیمش عذرخواهی کرد.

عذرخواهی ناینگولان به خاطر اشتباه بزرگ

رم در ابتدا یک گل دریافت کرد ولی سپس توانست این گل را با یک گل به خودی جبران کند. واینالدوم بار دیگر لیورپول را پیش انداخت ولی کمی بعد، موتور رم روشن شد و توانست 3 گل وارد دروازه لیورپول کند. آنها تنها یک گل با کشاندن بازی به وقت‌های تلف شده فاصله داشتند که زمان به آنها اجازه نداد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *