ولایتی: نتانیاهو از مبتذل‌ترین کلمات استفاده می‌کند + قیمت‌ نفت پایدار نیست – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری ایسنا: علی اکبر ولایتی علت اظهارات نتانیاهو را ناامیدی از اداره حکومت صهیونیست‌ها در منطقه دانست و افزود: وقتی ایران، عراق، لبنان، فلسطین و سوریه هر روز موفقیت به دست می‌آورند و عناصر تروریستی شکست خوردند و مهمترین بخش سوریه در اطراف دمشق آزاد شده عملا به این کلمات سخیف متوسل می‌شوند
ولایتی گفت علت بیان این کلمات مبتذل ناامیدی از ادامه حیاتش است و از نظر ما اهمیتی ندارد. ایران به برجام بدون کوچکترین نقضی متعهد است اما اگر آمریکا بخواهد عقب نشینی کند ایران در برجام نمی‌ماند و همچنین اگر چیزی به آن اضافه یا کم کنند مورد قبول ما واقع نخواهد شد.

مشاور مقام معظم رهبری امروز در کنفرانسی خبری گفت: در بین دشمنان امت اسلامی و خط مقاومت بی‌مقدارترین‌شان رییس رژیم صهیونیستی است. معمولا مبتذل‌ترین کلمات را استفاده می‌کند و همواره کلمات او مورد استهزا دیگران است. یک بار دیگر هم در سازمان ملل این نمایش را بر پا کرده بود که مورد سخره قرار گرفت.

وی تاکید کرد که ایران گزینه‌های مختلف دارد که یکی از آنها عقب نشینی از این قرارداد است.

خبرگزاری ایسنا: علی اکبر ولایتی علت اظهارات نتانیاهو را ناامیدی از اداره حکومت صهیونیست‌ها در منطقه دانست و افزود: وقتی ایران، عراق، لبنان، فلسطین و سوریه هر روز موفقیت به دست می‌آورند و عناصر تروریستی شکست خوردند و مهمترین بخش سوریه در اطراف دمشق آزاد شده عملا به این کلمات سخیف متوسل می‌شوند.

——————-

خبرآنلاین: تحلیلگران بازار نفت می گویند که قیمت های امروز در بازار نفت شبیه «کف» است ،هرچند می تواند منجر به اصلاح بازار نفت شود
برین گیلواری می گوید: بعشی از مرم فراموش می کنند که سه سال قبل قیمت نفت 28 دلار بود… هرچند که من فکر می کنم قیمت های کنونی هم شبیه کف است و پایدار نیست.

خبرآنلاین: تحلیلگران بازار نفت می گویند که قیمت های امروز در بازار نفت شبیه «کف» است ،هرچند می تواند منجر به اصلاح بازار نفت شود.

قیمت نفت از 120 دلار در هر بشکه از ژوئن 2014 به تدریج رو به کاهش گذاشت. اما در سال 2015 با توافق اوپک و همپیمانانش در جهت کاهش تولید نفت به تدریج رو به افزایش گذاشت.

معاملات آتی نفت با افزایش یک دلاری در سه روزگذشته در بالاترین نرخ طی سه سال گذشته ایستاد.نرخی که نشان می دهد قیمت ها رو به بهبود است.

به نقل از سی ان بی سی،به گفته برین گیلواری تحلیلگر شرکت بی پی قیمت نفت در مرحله غیرقابل باوری در حال افزایش است و البته این افزایش می‌تواند به زودی در مسیر کاهش هم قرار بگیرد.

او اضافه کرد که قیمت های آتی با تقاضای جهانی قوی تر شدن اتحاد بین تولیدکننده های نفت اوپک در جهت کاهش تولید می تواند پایدار بماند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *