واکنش عارف به برخورد با تجمع معلمان + تابش: مذاکره‌ای با الکساندر نوری نداشته‌ایم – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری ایسنا: رییس فراکسیون امید نسبت به برخورد با تجمع معلمان واکنش نشان داد.

 محمدرضا عارف در توئیتی نوشت:

«معلمان همواره در زمره کم ادعاترین اقشار جامعه هستند
کسانی امروز با معلمان برخورد امنیتی می‌کنند که روزی دانش‌آموز آنها بودند.»

خبرگزاری ایسنا: رییس فراکسیون امید نسبت به برخورد با تجمع معلمان واکنش نشان داد.

تعدادی از معلمان روز پنجشنبه در اعتراض به مطالبات صنفی‌شان تجمع کرده بودند که با آنها برخورد صورت گرفت و حتی وزیر آموزش و پرورش قول پیگیری وضعیت آنها را داد.

«معلمان همواره در زمره کم ادعاترین اقشار جامعه هستند. باید منزلت و جایگاه شغلی معلمان تامین شود نه اینکه با مطالبات صنفی آنها برخورد امنیتی شود.

 محمدرضا عارف در توئیتی نوشت:

——————-

خبرگزاری تسنیم: مسعود تابش در مورد آخرین روند مذاکرات این باشگاه با گزینه ایرانی هدایت زردپوشان اصفهانی گفت: ما همچنان امیدوار هستیم که با گزینه موردنظرمان به توافق برسیم و تا آخر این هفته همه چیز مشخص می‌شود

خبرگزاری تسنیم: مسعود تابش در مورد آخرین روند مذاکرات این باشگاه با گزینه ایرانی هدایت زردپوشان اصفهانی گفت: ما همچنان امیدوار هستیم که با گزینه موردنظرمان به توافق برسیم و تا آخر این هفته همه چیز مشخص می‌شود. البته باید بگویم که ما در ایران مربیان خوبی داریم، ولی شرایط سپاهان متفاوت است و این باشگاه سرمربی خاص می‌خواهد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به اینکه گفته می‌شود باشگاه سپاهان با الکساندر نوری مذاکره کرده است، تصریح کرد: خیر، ما مذاکره‌ای با نوری نداشته‌ایم.

وی در مورد اینکه آیا مسئولان سپاهان آلترناتیوی را هم در نظر گرفته‌اند تا در صورت شکست خوردن مذاکرات‌شان با گزینه اصلی هدایت زردپوشان، با او وارد مذاکره شوند، اظهار داشت: قطعاً ما تدابیر لازم را در این زمینه در نظر گرفته‌ایم، ولی امیدوارم که با گزینه ایرانی‌مان به توافق برسیم و کار را شروع کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *