اعترافات یک داعشی درباره دیدار با ابوبکر البغدادی + در بارسلونا برخی باید از صعود رئال شرمگین باشند – آخرین اخبار و اطلاعات

خبرگزاری ایسنا: یک مسؤول عراقی اعلام کرد که دادگاه مرکزی اظهارات و اعترافات یکی از نزدیکان ابوبکر بغدادی که به تلاش نیروی اطلاعات عراق در ترکیه بازداشت شده بود را تایید کرد
البیرقدار گفت: بازداشت این متهم بعد از هماهنگی مشترک میان دستگاه اطلاعات عراق و دستگاه امنیتی ترکیه و با نظارت دادگاه تحقیقات مرکزی صورت گرفت. وی در ترکیه بازداشت و به مقامات عراقی تحویل داده شد.

خبرگزاری ایسنا: یک مسؤول عراقی اعلام کرد که دادگاه مرکزی اظهارات و اعترافات یکی از نزدیکان ابوبکر بغدادی که به تلاش نیروی اطلاعات عراق در ترکیه بازداشت شده بود را تایید کرد.

عبدالستار البیرقدار، سخنگوی رسمی شورای عالی قضایی در بیانیه‌ای اعلام کرد: دادگاه تحقیقات مرکزی اعترافات یکی از نزدیکان ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش را تایید کرد.

این متهم اعتراف کرد که ژوئیه گذشته دیداری با ابوبکر بغدادی داشته است. وی پست عضو کمیته عمومی نظارت بر داعش بعد از تقسیم آن به پنج امارات عراق، شام، آفریقا، اروپا و خلیج فارس را برعهده داشته است.

——————-

ورزش سه: مارک کروزاس، بازیکن سابق بارسلونا و محصول آکادمی لاماسیا، در یکی دو ماه اخیر به منتقد شماره یک مدیریت باشگاه بارسلونا بدل شده است

کروزاس پس از تساوی 2-2 رئال برابر بایرن و مسجل شدن صعود این تیم به فینال، در صفحه اجتماعی خود نوشت:« بایرن در مجموع 180 دقیقه تیم برتر بود و با دو اشتباه فردی وحشتناک نتوانست به فینال برسد. رئال به خوبی راه رقابت در مراحل پایانی لیگ قهرمانان را بلد است و این کار را بهتر از هر تیم دیگری انجام می دهد.

آنها در 5 سال اخیر 4 بار به فینال رسیده اند و در چنین شرایطی صحبت از نقش داوران در صعود رئال بی انصافی است. این موفقیت ها نمی توانند تصادفی باشند.

ورزش سه: مارک کروزاس، بازیکن سابق بارسلونا و محصول آکادمی لاماسیا، در یکی دو ماه اخیر به منتقد شماره یک مدیریت باشگاه بارسلونا بدل شده است.

بایرنی ها در دو بازی 39 شوت زدند و رئالی ها 16 شوت. داوری البته که در صعود رئال تاثیرگذار بود ولی نقش اول را نداشت. 4 حضور در فینال لیگ قهرمانان در 5 سال، آن هم در دورانی که مسی، بهترین بازیکن تاریخ در بارسلونا حضور دارد، باید باعث شود تا برخی در بارسا احساس خجالت کنند.»

در فصلی که بارسا برای سومین سال متوالی نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد، رئال شب گذشته سومین صعود متوالی خود به فینال این رقابت ها را جشن گرفت.

در بارسلونا برخی باید از صعود رئال شرمگین باشند

کروزاس پیش از این رئیس باشگاه بارسلونا را به عدم استفاده درست از استعدادهای لاماسیا متهم کرده و شایستگی او را زیر سوال برده بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *